Intelligence-Ministry-Official-Website

قاضی حیدری معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین ضمن عرض تبریک ایام پر برکت میلاد پیامبر رحمت (ص) و امام صادق (ع) از دستگیری عوامل آتش زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.
سرپرست دادسرای انقلاب مشهد با اشاره به همکاری نهادهای نظامی و انتظامی در این عملیات گفت: طی روزهای اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر نموده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجومشهد الرضا (ع) شده بودند، دستگیر گردیدند.
حیدری گفت: با توجه به حساسیت و توجه ویژه ی ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع، اقدامات ویژه جهت پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: اقدامات این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، سبب گردید تا اداره کل اطلاعات استان، پیگیری این موضوع را به طور جد در دستور کار خود قرار دهند.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی اظهار داشت: سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهادهای امنیتی و انتظامی با اقدامات اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر نمایند.
حیدری با تاکید بر این که فریب خوردگان این گونه اقدامات مذبوحانه باید بدانند نهادهای امنیتی و انتظامی هوشیارانه تمامی تحرکات دشمنان این نظام را رصد خواهند کرد، گفت: نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.
قاضی حیدری در پایان با اشاره به این پرونده اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت لازم بررسی و در اسرع وقت تعیین تکلیف نهایی گردد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image