نشست دکتر شوشتری با مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ علیرضا قامتی، فرماندار قوچان و هادی شوشتری، نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی، با مدیران استانی شرکت گاز، سازمان آب و فاضلاب، سازمان مخابرات، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان تامین اجتماعی و اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی، دیدار و در جهت پیگیری و تسریع حل مشکلات شهرستان قوچان گفتگو کردند.

بررسی آخرین وضعیت پروژه های گازرسانی
نماینده مردم قوچان و فاروج در دیدار با مدیرعامل شرکت گازرسانی استان خراسان رضوی به بررسی آخرین وضعیت پروژه های گازرسانی در شهرستان قوچان و همچنین پروژه گازرسانی به بخش باجگیران که مستلزم بررسی دقیق تر و ارزیابی اقتصادی پروژه بود پرداخت.
شوشتری با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز کشور تصمیم برآن شد تا در خصوص پروژه گاز رسانی بخش باجگیران، مدیر شرکت گاز رسانی استان خراسان رضوی و مدیر شرکت گاز استان خراسان شمالی، ارزیابی مشترکی داشته باشند و حداکثر ظرف دو هفته آینده گزارش مشترکشان را به مهندس عراقی ارائه دهند.
وی همچنین در دیدار با مدیر کل کمیته امداد خمینی(ره) استان خراسان رضوی در خصوص تسهیلات اشتغال‌زایی و راه اندازی بازارچه زائر در شهرستان قوچان گفتگو کرد.
در نشست نماینده مردم قوچان و فاروج با مدیر آبفای روستایی استان خراسان رضوی، در خصوص اعتبارات و پروژه های عمرانی آب شرب در روستاهای قره شاهوردی، دوغایی و ددانلو گفتگو شد.

نصب سایت های بی تی اس تلفن همراه در تعدادی از روستاها
شوشتری در دیدار با مدیرعامل مخابرات استان خراسان رضوی از نصب سایت های بی تی اس تلفن همراه در روستاهای رهورد، آبشور و دیزادیز شهرستان قوچان خبر داد.
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی و فرماندار قوچان، در نشست با مدیر تامین اجتماعی استان در خصوص حل مشکلات بیمه ای کارخانه های دوچرخه سازی، کاشی طوس و شهرداری قوچان گفتگو کردند.
مدیرعامل سازمان آب و فاضلاب خراسان رضوی نیز در دیدار با نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی از طرح ایجاد تاسیسات آب شیرین کن شهر باجگیران خبر داد و گفت: این شرکت به رغم عدم تخصیص اعتبارات لازم، نسبت به اجرای پروژه مذکور اقدام کرده و تاسیسات آب شیرین کن شهر باجگیران با سه ایستگاه برداشت، در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
شوشتری در نشست با مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به پیگیری پروژه های میدان ورزش، پل نشاط، راه های پاکتل، سراب و مشکانلو و جذب اعتبارات و قیر برای شهرستان قوچان پرداخت.

کد عکاس و خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image