222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سید محمد جواد طباطبایی، رئیس اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی اظهار کرد: هفت روستای چشام، بروغن، مقیسه، شهرآباد، خسروآباد، باقرآباد و چوبین شهرستان داورزن با جمعیتی بالغ بر یک هزار خانوار گازدار شدند.
وی افزود: ۵۸ هزار و ۲۹۳ متر شبکه پلی اتیلن، ۱۷هزار و ۹۶۵ متر خط تغذیه فولادی و ۴۷۶ متر خط توزیع در این پروژه اجرایی گردید.
طباطبایی با اشاره به نصب اولیه ۳۰۰ علمک در این پروژه خاطرنشان کرد: در حال حاضر مراحل نصب علمک منازل باقی مانده با شتاب ویژه ای در حال انجام است.

صرف حدود پنج میلیارد تومان اعتبار
رئیس اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی، اعتبار این پروژه را بالغ بر چهار میلیارد و ۸۹۶ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این رقم از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان تامین گردید.
وی با بیان این مطلب که هم اکنون ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرستان داورزن ۶۳ درصد است، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و اتمام پروژه های در حال اجرا، ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای واجد شرایط این شهرستان به ۱۰۰درصد ارتقا خواهد یافت.
لازم به ذکر است؛ استان خراسان رضوی دارای دو هزار و ۵۲۶ روستای واجد شرایط است که در حال حاضر یک هزار و ۵۸۵ روستا گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به ۴۴۵ روستای دیگر نیر در حال انجام است.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image