111

سعید بابایی، فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه و برگزار کننده نمایشگاه نقاشی «به همین سادگی» در گفتگو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین با بیان اینکه خالق هر ۲۳ اثر نقاشی که با رنگ روغن کار شده و در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است خودش می باشد، گفت: به مدت ۲۹ سال است که به عنوان گرافیست و طراح جلد و همچنین مشاور هنری در انتشارات آستان قدس رضوی مشغول به کار هستم.
وی انگیزه اش را از نقاشی کردن و برپایی چنین نمایشگاه هایی، علاقه وافر به هنر نقاشی دانست و افزود: برای خلق تعدادی از آثارم ابتدا از مناظر زیبای طبیعت عکس می گیرم طوری که ۲۰ درصد از آثار، مربوط به عکس های گرفته شده می باشد و ۸۰ درصد دیگر، برگرفته از تخیل شخصی است.

نمایش هویت ایرانی 
بابایی با بیان اینکه این نمایشگاه شامل ۲۳ اثر با موضوع طبیعت و نوستالژی می باشد که خلق این آثار یک سال به طول انجامیده است، افزود: در خلق آثار خود سعی داشتم هویت ایرانی را به طور کاملاً آشکاری به بیننده نمایش دهم و مجموعه آثارم، نمایشگر یک روستای ایرانی است.
وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «به همین سادگی»، چهارمین نمایشگاه انفرادی من است و تاکنون در هشت نمایشگاه جمعی نیز شرکت داشته ام.
بابایی خاطرنشان کرد: در گذشته نمایشگاه هایی در سوئد، اتریش و بوداپست داشته ام و نمایشگاه «به همین سادگی» نیز در آینده در کالیفرنیای آمریکا دایر خواهد شد.
شایان ذکر است، نمایشگاه نقاشی «به همین سادگی» از ۱۲ تا ۱۷ آبان ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ در محل نگارخانه رادین دایر است.

کد خبرنگار: ۹۵۰۲۱۶۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image