9814

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: مبدأ راهپیمایی روز ۱۳ آبان، میدان بسیج و حرکت به سمت حرم مطهر رضوی است به همین دلیل از ساعات اولیه روز، سرویس‌دهی از مدارس به سمت کانون راهپیمایی انجام می‌شود.

سرویس‎دهی از ۱۰ پایانه در مسیر رفت و پنج پایانه در مسیر برگشت
وی با بیان اینکه تعداد ۳۵۰ دستگاه اتوبوس، دانش آموزان را از مدارس به مبدأ راهپیمایی و همچنین در برگشت منتقل خواهند کرد، افزود: علاوه بر مدارس، سرویس‎دهی از ۱۰ پایانه در مسیر رفت و پنج پایانه در مسیر برگشت از راهپیمایی نیز انجام می شود.
نیشابوری  ادامه داد: پایانه ‌های وکیل‌آباد، انقلاب اسلامی، صبا، شهید مفتح، مصلی، میدان بیت المقدس، انتهای خط طرق، خواجه ربیع، میدان شهدا و مقابل پایانه آزادی، این ۱۰ پایانه را تشکیل می‌دهند که راهپیمایان از این پایانه‌ها به میدان امام خمینی(ره)، میدان بسیج و پانزده خرداد منتقل می‌شوند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص پنج پایانه مسیر برگشت از راهپیمایی گفت: این پایانه‌های موقت در چهار ضلع حرم مطهر ایجاد می‌شود و سرویس‌دهی برگشت از این نقاط انجام می شود.
این مقام مسئول یادآور شد: پایانه شماره یک در خیابان آیت ا… شیرازی، پایانه شماره دو در میدان بیت المقدس خیابان امام رضا(ع)، پایانه شماره سه در خیابان طبرسی حرم مطهر، پایانه شماره چهار در خیابان نواب صفوی و پایانه شماره پنج در خیابان شهید اندرزگو از تقاطع  به سمت چهارراه مدرس به راهپیمایان ارائه خدمت می‌کند.

استقرار دو دستگاه اتوبوس امداد
وی از استقرار دو دستگاه اتوبوس امداد در میدان راه آهن و میدان گنبد سبز برای به کارگیری در مواقع ضروری خبر داد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image