2222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ نکاحی، کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص شرکت پدیده اظهار کرد: سپرده گذاری شرایط و ضوابطی دارد که فقط در مراکز مالی و اعتباری مورد تایید بانک مرکزی صورت می گیرد و هر فردی به هر دلیل که پول خود را به کسی قرض بدهد متفاوت از سرمایه گذاری است.
وی افزود: افرادی که سهام خریدند می دانستند که در حال خرید سهام شرکت پدیده هستند و در بازار سهام و سرمایه گذاری و از نظر کارشناسان مورد قبول نیست که فردی سهام بخرد به تصور اینکه در حال سپرده گذاری است.

خرید سهام، هم سود دارد هم ضرر
نکاحی تصریح کرد: حتی فردی که به بازار خرید و فروش سهام نیز آشنایی چندانی ندارد این موضوع را می داند که سرمایه گذاری از طریق خرید سهام، هم سود دارد هم ضرر، لذا اگر فردی این امر را نادید می گیرد به دلیل نبود نفعی است که از پول خود در این مدت داشته است.

تفاوت سوددهی در سهام و بانک
وی یادآور شد: این حرف نیز درست نیست که سرمایه گذار بگوید اگر ما در این مدت در بانک سپرده گذاری می کردیم سرمایه مان چند برابر شده بود، چرا که نوع سوددهی از طریق سرمایه گذاری خرید سهام و سپرده گذاری در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با هم متفاوت است.
این کارشناس اقتصادی در پایان، خاطرنشان کرد: البته عنوان کردن این موضوع از سوی سهامداران پدیده به دلیل شرایط بحرانی است که در این مدت پدیده با آن مواجه بوده است و مدیران فعلی این شرکت باید این ذهنیت را از بین ببرند.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۸۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image