111

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سروش عظیمی، رییس موسسه قرآنی سروش جاودانه وحی اظهار کرد: مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی و ملی سروش وحی، با محوریت حفظ سوره بقره برای دو گروه سنی زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال، برگزار شد.
وی افزود: نفرات برتر آزمون کتبی مسابقات ملی سروش وحی در بخش خواهران، منیره سرزهی از بیرجند، پروین جهانگیری از اصفهان، یکتا صداقت از گلبهار، مهری نجاتی از مشهد و سکینه پیرخلیلی از آبادان بودند.
وی ادامه داد: در بخش برادران، نفرات برتر این دوره از مسابقات که با کسب امتیاز بالای ۷۵، جواز حضور در آزمون شفاهی را کسب کرده اند بیش از یک هزار نفر می باشند.
عظیمی یادآور شد: قاریان غیر ایرانی در آزمون کتبی شرکت نکرده اند و از طرف موسسه قرآنی سروش جاودانه وحی، به قاریان غیر ایرانی حد نصاب نمره، داده خواهد شد.

حضور ۳۰۰ شرکت کننده خارجی در مسابقات قرآنی سروش وحی
وی با بیان اینکه  ٢٨ استان کشور در این مسابقات شرکت دارند و حدود ۳۰۰ نفر از شرکت کنندگان آن از کشورهای عربی، افغانستان و پاکستان هستند، افزود: طی ۱۰ روز، بین این متسابقان، آزمون مقدماتی برگزار خواهد شد و ۵۰۰ نفر برای شرکت در مرحله ی نیمه نهایی به مشهد دعوت خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به یاد شهدای قیام گوهرشاد، شهدای مدافع حرم و شهید حادثه منا، شهید محسن حاجی حسنی کارگر برگزار می شود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image