777

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ در مراسم اعطای پروانه وکالت پایه یک به پذیرفته شدگان آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، شمالی و جنوبی،١٣۵ نفر از پذیرفته شدگان آزمون اختبار، پس از قرائت سوگند، پروانه های وکالت پایه یک خود را از اعضای هیئت مدیره و ریاست کمیسیون کارآموزی دریافت کردند.

بیان توصیه های حرفه ای و اخلاقی برای پذیرفته شدگان
مهدی عامری مقدم، رئیس هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان بزرگ نیز ضمن تبریک موفقیت کارآموزان در آزمون اختبار، به چالش های پیش روی نهاد وکالت اشاره کرد و به بیان توصیه های حرفه ای و اخلاقی برای پذیرفته شدگان، پرداخت.

توصیه به رعایت همه جانبه متن سوگند نامه
در این مراسم، دکتر حسین آبادی، رئیس کانون وکلای مرکز، ضمن اشاره به متن سوگند نامه و توصیه وکلا به رعایت همه جانبه آن، از کانون وکلای خراسان به عنوان یکی از کانون های پیش رو و دارای امکانات به روز و مناسب، قدردانی کرد.

معرفی رتبه های برتر
گلناری، رئیس کمیسیون کارآموزی هم ضمن ارائه اطلاعات آماری اختبار بیستم، رتبه های اول تا سوم آزمون اختبار و مقاله و گزارشات برتر این دوره را معرفی کرد و گفت: در دوره بیستم آزمون اختبار، رضا فهیمیان، حسام جلاییان و لیدا اسمعیل زاده رتبه های اول تا سوم را احراز و مقاله علی لزگی با عنوان «بررسی و تحقیق کمیسیون ماده ١٠٠ شهرداری ها» به عنوان مقاله برتر و گزارشات سحر دشتی داغیانی و لیدا اسمعیل زاده به عنوان گزارش برتر، انتخاب شده اند.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image