333

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد و عضو کارگروه شورای سیاست گذاری ستاد اربعین حسینی و زیارت شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مبنی بر خدمت‌رسانی سازمان اتوبوسرانی به زائران پیاده اربعین، امسال ۱۵۰ دستگاه اتوبوس برای جابه جایی و انتقال زائران عزیز که از مرز مهران وارد کشور عراق می‌شوند، اعزام شد.
وی افزود: مسیر سرویس‌دهی برای اتوبوس‌های مشهد برابر هماهنگی کمیته حمل و نقل ستاد اربعین کشور، از شهر شوملی به نجف اشرف به مسافت تقریبی ۱۱۵ کیلومتر است.

خدمت‌رسانی ۳۳۵ نفر از سازمان اتوبوسرانی
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در این اقدام ۳۳۵ نفر از همکاران در قالب اتوبوسرانان، نیروهای فنی و انتظامات به زائران در کشور عراق خدمت‌رسانی می‌کنند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد: در سفر فعلی به کشور عراق، برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص محل اسکان و تغذیه همکاران سازمان اتوبوسرانی که به این ماموریت اعزام خواهند شد، انجام شده است.
نیشابوری تصریح کرد: محل مناسبی برای استقرار و اسکان همکاران اتوبوسرانی در نظر گرفته شده که این محل به عنوان توقفگاه اتوبوس‌ها نیز خواهد بود تا مشکلات مردم و همکاران را برای سرویس‌دهی کاهش دهد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image