222-11

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین دستجردی، امام جمعه قوچان با اشاره به اینکه ۱۳ آبان‌ماه روز استکبارستیزی و یادآوری جنایات مستکبرین و آمریکایی‌ها و تمام کسانی که مظلومین جهان را دچار مشکل کرده‌اند است، اظهار کرد: در آستانه ۱۳ آبان، کنگره و سنای آمریکا، علیه ایران، حزب الله و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحریم‌های جدیدی را وضع و آغاز کردند.
حجت الاسلام و المسلمین دستجردی اذعان کرد: نوک پیکان تحریم‌های آمریکایی‌ها به سمت جبهه مقاومت است و هر گروه و اندیشه‌ای که همراه با مقاومت باشد مورد بغض آمریکایی‌ها قرار می‌گیرد.

هیچ موقع به آمریکایی‌ها اعتماد نکرده و نمی کنیم
خطیب نماز جمعه قوچان با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی ایران در این قضیه به لطف خداوند، سپاه، ارتش، نیروهای اطلاعات، بسیج و مردم، جواب دندان‌شکنی‌ها به آمریکایی‌ها خواهند داد، عنوان کرد: در حوزه دیپلماسی نیز دولت و مسئولان دیپلماسی جواب آن ها را خواهند داد اما یک نکته اساسی که نباید فراموش کنیم این است که ما در مسائل سازش و رابطه، این سخن مقام معظم رهبری که فرمودند ایران هیچ موقع به آمریکایی‌ها اعتماد نکرده و نمی کنیم، را همیشه آویز گوشمان می‌کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین دستجردی در پایان گفت: ما این باور را داریم که رابطه گرگ‌ومیش اتفاق نمی‌افتد و تا امروز هم این موضوع ر نشان داده و بعد از این هم  نشان می‌دهیم.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image