4221

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حسین حقی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در تجمع اعتراضی دانشجویان این دانشگاه که در پاسخ به اظهارات سخیف و توهین های رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران، برگزار شد، به قرائت «بیانیه جمعی از دانشجویان و تشکل های دانشگاهی مشهد مقدس از جمله جامعه اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دفتر تحکیم وحدت» پرداخت.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لَن تَرضی عَنکَ الیَهودُ وَ لا النَّصاری حَتّی تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم
جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، نیک مستحضرید که دولت زورگو و مستکبر آمریکا در طی چهار دهه اخیر از هیچ تلاشی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی کوتاهی نکرده و با توطئه های مختلف از جنگ تحمیلی هشت ساله گرفته تا فتنه مخملی هشت ماهه این هدف را پیگیری کرده است.

دشمنی آمریکا با نظام مقدس ما به واسطه هراسی است که از اسلام ناب دارد
همانطور که شخص حضرتعالی در سخنان اخیرتان اشاره فرمودید آمریکای جنایتکار و ایادی مزدورش مفاهیم متعالی و ارزشمندی همچون برقراری حکومت دینی و ملازمت دین و سیاست که جمهوری اسلامی برای تحقق آن تلاش دارد را بر نمی تابد و اساساً دشمنی این شیطان بزرگ با نظام مقدس ما به واسطه هراسی است که اسلام ناب محمدی بر پیکر آن انداخته است. به همین دلیل تلاش دولت یازدهم برای خاتمه دادن به منازعاتی که در جریان پرونده انرژی هسته ای بین ایران و غرب به وجود آمده بود نیز از توطئه ها و جنایت های این رژیم خبیث و حامی ظالمش رژیم منحوس صهیونیستی مصون نماند و از راه های مختلف توسط دولت آمریکا دنبال شد که شرح آن مثنوی هفتاد بند است و بارها در طی این چهار سال نمونه های آن را به محضرتان یادآوری کرده ایم و آخرین نمونه اش کشف جاسوس در گروه مشاوران تیم مذاکره کننده و پس از آن اعلام علنی نقض برجام توسط رئیس جمهور بی ادب آمریکا بوده است.

موضع گیری محکم و دندان شکن؛ انتظار دانشجویان انقلابی از رئیس جمهور
انتظار دانشجویان انقلابی از شما به عنوان ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران موضع گیری محکم و دندان شکن در برابر تمام این توطئه ها است و اکنون که پس از چهار سال مماشات پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های رئیس جمهور ابله آمریکا دادید بر خود لازم می دانیم حمایتمان را از این مواضع اعلام کرده و صد البته انتظار داریم که نقض برجام توسط این دولت فاسد را برنتابید و به اعتراضات ظاهری و منافقانه سران اتحادیه اروپا در برابر ترامپ دل خوش نکنید. ما بر این باوریم آمریکای بدعهد و خبیث، امروز بازی جدیدی را آغاز کرده و قصد دارد با مشغول کردن افکار عمومی و رسانه های ایران به تعابیری همچون واژه جعلی خلیج عربی و یا اتهامات بی اساسی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کرده کانون توجهات را از موضوع مهم نقض برجام منحرف کند.
آن ها علناً برجام را نقض کرده اند و با یک تقسیم کار مزدورانه شرایطی را فراهم آورده اند که هر کاری دلشان خواست انجام دهند و ایران را کماکان متعهد به محدودیت هایی که در برجام برایش به وجود آمده نگاه دارند. ما دانشجویان انقلابی از شما به عنوان نماینده ملت ایران می خواهیم که این رفتار منافقانه غرب را پیش از آن که هزینه های بیشتری بر ملت ایران تحمیل کند افشا کرده و با خروج از برجام، راه را بر مکر و نیرنگ دشمن سد کنید.

جان ناقابل خود را فدای اسلام و ایران خواهیم کرد
تهدیدهای غرب هر چه باشد ملت ایران هراسی از آن ندارد و شما نیز به نمایندگی از این ملت حتی لحظه ای به تهدیدات توخالی آن دروغگویان اعتنایی نداشته باشید و این را بدانید که در صورت برخورد انقلابی با توطئه ی دشمنان اسلام، ما جوانان جان بر کف تا پای جان خود از مواضع انقلابی شما حمایت خواهیم کرد و هر جا تهدیدی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد جان ناقابل خود را فدای اسلام و ایران خواهیم کرد.

اِن یَنصُرکُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَکُم
و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۳
کد عکاس:۹۴۰۱۱۴۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image