333

به گزارش ایران نیوز آنلاین، طی مراسمی که در سالن اجتماعات استانداری خراسان رضوی برگزار گردید از دستگاه های برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم براساس ارزیابی های به عمل آمده در شاخص های مورد نظر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، تعدادی از دستگاه های برتر در این حوزه مورد تقدیر قرار گرفتند.

اهداء لوح تقدیر از سوی استاندار خراسان رضوی
در جریان بررسی عملکرد سال ۱۳۹۵ دستگاه های اجرایی استان که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان انجام گرفت، شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر معرفی و با اهداء لوح تقدیر از سوی استاندار خراسان رضوی، از رئیس و دبیر این شورا تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است، چندی پیش نیز براساس ارزیابی های به عمل آمده سال ۱۳۹۵ از سوی سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) و حوزه بسیج ادارات کل شهید طرحچی، پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی نیز به عنوان پایگاه بسیج برتر در بین پایگاه های مقاومت بسیج این حوزه معرفی و با اهداء لوح تقدیر از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همچنین فرمانده پایگاه بسیج این سازمان قدردانی شد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image