2222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال این شهرستان که در محل تالار اجتماعات مرکز رفاهی فرهنگیان برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان کاشمر از یک آرامش و تعامل خوبی برخوردار است، بیان کرد: این موجب شده که خدمات به نحو مطلوبی ارائه شود.
وی با اعلام اینکه سعی شده هیچ گونه درگیری جناحی، حزبی و اختلافی در شهرستان نباشد، عنوان کرد: بحمدالله در سایه وحدت و یکپارچگی به مردم خدمت می شود.
وی اظهار کرد: ملت بزرگ ایران این روزها در بهت اتفاق غیر منتظره ای به سر می برند و آن نه فقط به خاطر توهینی که به یک ملت بزرگ، اصیل، نجیب، با فرهنگ و با ادب شده و نه فقط به خاطر موضع خصمانه آمریکا و رئیس جمهور این کشور به سپاه پاسداران به عنوان بهترین نهاد امنیتی، بلکه به خاطر هرج و مرج سیاسی و دیپلماسی حاکم در جهان است.

گفتمان رئیس جمهور آمریکا جای تأسف دارد
وی با بیان اینکه این ادبیات و گفتمان سخیف از سوی یک رئیس جمهور که خود را بزرگ دهکده جهانی می داند و به دنبال تثبت ابر قدرتی و برتری در جهان است جای تاسف است، افزود: حافظه تاریخی و سیاسی ملت صلح طلب و انسان دوست ایران، از این نوع اتفاق های تلخ و تهمت های ناروا و قضاوت های ظالمانه پر است.
طباطبایی گفت: تاریخ به خوبی قضاوت خواهد کرد و وجدان های بیدار و آگاه هنوز در جهان وجود دارند تا اعتبار این دولت های پوشالی را محک بزنند.
وی با اعلام اینکه هجمه ها و حمله ها به سمت رئیس جمهور آمریکا به شدت شروع شده است، گفت: به رغم اینکه ترامپ گمان می کند خوب صحبت کرده اما امروز اعتبار و اعتمادی بر دولت آمریکا حتی در بین مردم خود این کشور باقی نمانده است.
امام جمعه کاشمر با بیان اینکه آمریکا برای همیشه حتی خود را در بین طرفدارانش بی اعتبار کرده است، گفت: ما ملت عاشورایی هستیم و در مرام، منطق و گفتمان ما بی ادبی و گستاخی وجود ندارد.

پاسخ های رئیس جمهور نشان دهنده رشد سیاسی و معنوی ملت ایران بود
وی با اعلام اینکه جواب این توهین ها توسط رئیس جمهور ما مودبانه و عالمانه داده شد و این در برابر گستاخی های ترامپ نشان عظمت و رشد سیاسی و معنوی ملت ایران بود، افزود: این راه را بدون چشم طمع و نگاه به شرق و غرب، خودمان ادامه خواهیم داد.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image