photo_2017-10-12_13-51-04

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ محمدحسن فرهادی، فرماندار کاشمر در مراسم معارفه شهردار این شهر که در مجتمع رفاهی فرهنگیان برگزار شد، با بیان اینکه افتخار ما این است که امام راحل مجموعه قدرت را در نهاد ملت می‌دادند، گفت: کلام حیرت‌آور «میزان، رأی ملت است» در تاریخ این کشور به‌عنوان نماد فرهنگی می‌درخشد.

نظام کشور بر مبنای مردم‌سالاری دینی است
وی با اعلام اینکه نظام کشور بر مبنای مردم‌سالاری دینی است، بر تأکید رهبر معظم انقلاب در انتخابات اخیر که دعوت به مشارکت حداکثری بود را افتخار دیگری بر تارک این کشور دانست و بیان کرد: خداوند را شاکریم که افتخار وحدت ملت و دولت تحقق یافت.
فرماندار کاشمر در ادامه با بیان اینکه در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر کاشمر ۹۴ داوطلب از جمله ۸۰ مرد و ۱۴ خانم ثبت‌نام کرده بودند، افزود: آمار داوطلبان نسبت به دوره قبل ۷۷ درصد افزایش یافته بود.
وی با اشاره به اینکه شهر کاشمر افتخار برگزاری انتخابات الکترونیکی را داشت، بیان کرد: در یک فضای همدلی و آرام، مردم پای صندوق‌های رأی آمدند.

نقش دولت باید نظارتی و حاکمیتی باشد
فرهادی در ادامه با اعلام اینکه روال قانونی دولت در شهرستان انجام شد و خوشحالیم که امروز در یک فضای صمیمانه تکلیف مدیریت شهری روشن شد، عنوان کرد: امیدواریم روزی نظام اداری کشور به چنان فرهیختگی برسد که بتوانیم همانند بسیاری از کشورهای پیشرفته، اداره امور شهر را به شهرداری‌ها تنفیض کنیم.
وی با اشاره به اینکه باید دولت فقط نقش نظارت و حاکمیتی داشته باشد، بیان کرد: از اینکه امروز آقای جعفر سلیمانی به‌عنوان شهردار پنجمین دوره انتخابات شورای شهر انتخاب و حکم داده می‌شود، بسیار خوشحال هستیم.
فرماندار کاشمر با بیان اینکه امیدواریم ایشان دقیقأ وفق مقررات قانونی در جهت عمران و آبادانی شهر تلاش کنند، گفت: بیشترین بودجه پروژه‌های بزرگ شهرداری از دولت مردمی است.

حرم تا حرم؛ مهمترین پروژه کاشمر
فرهادی با اعلام اینکه امروز کاشمر دارای یکی از مهمترین و زیباترین بلوارها در استان خراسان رضوی است، اظهار کرد: بدون شک پروژه حرم تا حرم مکانی مناسب برای نشاط و تفریح و مکان مناسبی برای زائران دو امامزاده سید حمزه(ع) و سید مرتضی(ع) است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری کاشمر با امانت‌داری در اعتباراتی که دولت به این پروژه اختصاص داده این پروژه را دارد به پایان می‌رساند، به وضعیت دوبانده شدن محور کاشمر به شادمهر که امید و آرزوی مردم این شهر است، اشاره کرد و گفت: امیدواریم به زودی دوبانده شدن این محور به پایان برسد.
فرماندار کاشمر با بیان اینکه ۱۰ کیلومتر اول این محور توسط شهرداری کاشمر انجام می‌شود، افزود: استانداری در خصوص اختصاص بودجه‌های لازم برای این محور شهرستان، بیشتر از حد متعارف کمک کرده‌اند.
وی در پایان با بیان اینکه شهرستان کاشمر ۲۷ سردار و یک هزار شهید تقدیم انقلاب کرده که سرداران عاصمی و صادقی از آن جمله هستند، گفت: حق مردم این منطقه است که کمک بیشتری به آن ها در رفع مشکلاتشان شود.
گفتنی است، در مراسم معارفه شهردار کاشمر که با استقبال جمعی از مردم، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی، امام جمعه و معتمدین برگزار شد، محمد مقدوری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با ابلاغ حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی، جعفر سلیمانی را به‌عنوان چهل و دومین شهردار کاشمر منصوب کرد.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image