777

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سید سعید سرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب «ناشران جهان اسلام» که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: این نمایشگاه از ٩ تا ١۶ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر خواهد بود.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه بخش ویژه‌ای به پایتخت فرهنگی جهان اسلام اختصاص پیدا کرده است، افزود: حضور ناشران جهان اسلام در نمایشگاه، دعوت از میهمانان خارجی برای حضور در افتتاحیه نمایشگاه، برگزاری برنامه‌های جنبی و … از جمله برنامه‌های این نمایشگاه می‌باشد.

توجه به کیفیت و محتوا در کنار بحث کمّی 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با‌ اشاره‌ به اهداف نمایشگاه و اقدامات انجام شده جهت توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه، گفت: به‌منظور حضور دانش‌آموزان در نمایشگاه با هماهنگی‌ که با آموزش‌و‌پرورش انجام داده‌ایم، مقرر شده که ساعت بازدید نمایشگاه از ١٠ صبح تا ساعت ٢١ باشد.
وی توجه به کیفیت و محتوا را در کنار بحث کمّی نمایشگاه ضروری دانست و افزود: بخش «حکیم ابوالقاسم فردوسی» و بخش «ویژه مشهد» از ابتکارات این دوره از نمایشگاه است که می‌تواند بر محتوای کیفی نمایشگاه بیافزاید.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image