2222

دکتر غلامحسین نوعی، مدیر انجمن گردشگری پارسه در همایش تشکل های مردم نهاد و توسعه مشارکت های اجتماعی که در محل هتل میثاق برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم نگاه مدیران دولتی در مورد تشکل های مردم­ نهاد تغییر کند که خوشبختانه در دولت حسن روحانی به این موضوع پرداخته شده است و البته همچنان امیدواریم این تغییر نگاه جدی در رفتار دولت هم اتفاق بیفتد.

تأکید بر همگرایی و هماهنگی خانه تشکل ها
مدیر گردشگری پارسه افزود: همگرایی و هماهنگی خانه تشکل ها در حوزه های تخصصی دغدغه ­ای است که سال ها در سازمان میراث فرهنگی به آن پرداخته ایم و امیدواریم سازمان بتواند از این ظرفیت و پتانسیل بالای تشکل ­های مردم نهاد استفاده کند.
وی ادامه داد: تشکیل اتحادیه سمن های میراث فرهنگی اتفاق خوب دیگری بوده است که برای اولین بار در ۱۵ سال اخیر در خراسان رضوی برای توانمندسازی سمن ­ها انجام شده و امیدوارم به سرانجام خوبی هم برسد.

راهنمای جامع گردشگری مشهد در حال تهیه است
نوعی ضمن خبر دادن از تهیه راهنمای جامع گردشگری مشهد به هفت زبان توسط مجموعه پارسه، عنوان کرد: این مجموعه در حال انجام است و هم اکنون بخش فارسی آن تهیه شده است.
وی گفت: امیدوارم با آماده شدن بسترهای لازم، از این پروژه رونمایی شود و اتفاق موثری در توسعه گردشگری و حفظ میراث فرهنگی به عرصه ظهور برسد.
وی در پایان، برنامه ­های نشست ها و کارگاه ­­های تخصصی برای توانمندسازی اعضای تشکل­ های حاضر را عنوان کرد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۱۸۲

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image