MGHT2045 copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سعید فیضی، مدیر مسئول ایران نیوز آنلاین به همراه تعدادی از اعضای تحریریه این مجموعه، به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل فرماندهی نیروی انتظامی مشهد مقدس حضور یافته و ضمن تبریک این هفته به دلاورمردان سبز پوش، از تلاش های فرماندهی نیروی انتظامی مشهد مقدس و همکارانشان تشکر و قدردانی کرد.

امنیت؛ یکی از فاکتورهای مهم در توسعه همه جانبه
فیضی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهیدان نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی سهم بسیار زیادی در توسعه جامعه برعهده دارد و یقیناً یکی از فاکتورهای مهم در توسعه همه جانبه یک کشور، بحث امنیت و آرامش می باشد.
وی افزود: خوشبختانه نیروی انتظامی در سال های اخیر تلاش بسیار زیادی برای برقراری امنیت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و هوشمند سازی داشته که در این راستا موفق هم بوده است.

خبرنگاران باید دیدگاه پلیسی داشته باشند 
سرهنگ محمد بوستانی، فرماندهی انتظامی مشهد مقدس نیز گفت: اطلاع رسانی در جامعه لازم است و مردم باید در جریان فعالیت های پلیس قرار گیرند تا اطمینان خاطر پیدا کنند که پلیس وظایف خود را به خوبی انجام می دهد.
وی خاطرنشان کرد: رسانه ها باید همانگونه که در بحث وقوع یک حادثه اطلاع رسانی می کنند، اقدامات انجام گرفته توسط پلیس را نیز به گوش مردم برسانند.
وی با بیان اینکه رسانه باید امانت دار باشد، اظهار کرد: خبرنگاران باید دیدگاه پلیسی داشته باشند و در انتقال اطلاعات به گونه ای عمل نکنند که در کار پلیس در رسیدن به مجرم یا مجرمان، مشکل ایجاد شود.

کد خبرنگار: ۹۵۰۱۱۷۳
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image