426305272_94700

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ محمدعلی اعتمادی، رئیس صندوق کارآفرینی امید قوچان گفت: در راستای تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات ازدواج در سال ۱۳۹۶، از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه مبلغ هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به ۷۶ نفر از زوجین جوان قوچانی پرداخت‌ شده است.
رئیس صندوق کارآفرینی امید قوچان با بیان اینکه تمام اعتبار سال جاری که رقمی بالغ‌ بر شش میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال بوده، فقط در پنج‌ماهه اول سال جذب‌ شده است، گفت: امیدواریم با مساعدت مسئولین استانی مانند سال گذشته بتوانیم تا پایان سال، با جذب اعتبارات مازاد، سهم بیشتری را نصیب شهرستان قوچان نماییم.

صندوق کارآفرینی امید قوچان؛ ازجمله دستگاه‌های اجرائی پیشرو در جذب اعتبارات مازاد
اعتمادی ابراز کرد: بر اساس مصوبه کارگروه اشتغال استان، سهم اعتبارات شهرستان قوچان از اعتبارات ازدواج و اشتغال استان بر مبنای نرخ ۵.۱۸ توزیع می‌شود که بر این اساس شهرستان قوچان جایگاه پنجم را در بین شهرستان‌های استان داراست.
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز با جذب اعتبارات مازاد، صندوق کارآفرینی امید شهرستان قوچان بعد از شهرستان‌های مشهد، نیشابور و سبزوار رتبه چهارم پرداخت تسهیلات را در استان کسب کرد.
لازم به ذکر است، سال گذشته نیز صندوق کارآفرینی امید قوچان با پرداخت ۱۳۰ درصدی تسهیلات ازدواج و نیز پرداخت ۱۲۰ درصدی تسهیلات اشتغال، ازجمله دستگاه‌های اجرائی پیشرو در جذب اعتبارات مازاد بر سهمیه تعیین‌شده، در سطح شهرستان و استان بود.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image