22

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سعید فیضی، مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین به همراه تعدادی از اعضای تحریریه، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، جهت تبریک به سبزپوشان سخت کوش، در پاسگاه انتظامی ابوذر غفاری مشهد حضور پیدا کرده و در نشست با فرماندهی این پاسگاه گفت: نیروی انتظامی با پیشرفت خوبی در حال حرکت به سمت هوشمند سازی است و در سال های اخیر، اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه های مختلف انجام داده است.

دنبال جامعه امن هستیم نه یک جامعه امنیتی
فیضی با بیان اینکه ما به عنوان رسانه، دنبال جامعه امن هستیم نه یک جامعه امنیتی، اظهار کرد: ما تلاش داریم تا اطلاعات صحیح را به جامعه منتقل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: ما همواره در کنار نیروی انتظامی هستیم و قدر زحمات آنان را می دانیم.

پیشگیری، مقدم بر برخورد
همچنین سرگرد مجدی، فرماندهی کلانتری انتظامی ابوذر غفاری، رویکرد ناجا را پیشگیری دانست و گفت: پیشگیری در نیروی انتظامی مقدم بر برخورد است و تلاش داریم با ورود در بحث های اجتماعی و با کمک از نیروهای مددکار و مشاوره، نسبت به حل معظلات اجتماعی گام برداردیم.
وی با بیان اینکه تلاش داریم تا آسیب ها و معظل های اجتماعی ریشه یابی و بدون قوه قهریه حل شود، تأکید کرد: همکاران رسانه ای باید در کنار نقاط ضعف احتمالی، نقاط قوت را هم ببینند.

نداشتن اطلاعات؛ عمده ضعف والدین در برخورد با فضای مجازی
وی با اشاره به فضای مجازی و مشکلات آن اظهار کرد: متأسفانه جرائم فضای مجازی در جامعه رو به افزایش است که عمده دلیل آن، نداشتن اطلاعات کافی است.
وی با بیان اینکه فضای مجازی، سن و سال نمی شناسد و اکنون همه افراد حتی بچه های دبستانی، به راحتی وارد آن می شوند، افزود: خانواده ها باید مراقب فرزندان خود باشند حتی در مورد بازی های رایانه ای نیز باید دقت داشته باشند چراکه اخیراً مشکلاتی را برای خانواده ها ایجاد کرده است.
گفتنی است، کلانتری احمدآباد جزو کلانتری های فعال مشهد می باشد و شهروندان گرامی جهت ارتباط با آن می توانند با شماره ۳۸۴۳۳۲۲۲ تماس گرفته و یا به احمد آباد، نبش ابوذر غفاری ۲۷ مراجعه نمایند.

کد خبرنگار: ۹۵۰۱۱۷۳
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image