555tt

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ ساعتی پیش تعدادی از بانوان سهامدار پدیده، به صورت کفن پوش، در مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.
تجمع کنندگان که نسبت به وضعیت سهام پدیده و عدم پرداخت بدهی مجموعه پدیده به سهامدارانش معترض بودند، پلاکاردهایی با مضمون «پدیده تا کی ورشکسته»، «ما آمدیم حق خود را بگیریم» و … در دست داشتند.

بی نتیجه بودن تجمع ها
یکی از بانوان حاضر در این تجمع که تعداد ۲۸۵ سهم در شرکت پدیده دارد، در گفتگو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین، اظهار کرد: من در سال ۹۲ تعداد ۲۸۵ سهم از شرکت پدیده خریداری نمودم، در آن زمان هیچ کس فکر نمی کرد شرکتی با این عظمت ورشکست شود.
وی تصریح کرد: من سهام پدیده را به سختی توانستم خریداری کنم چون در آن زمان این سهام در سطح بالایی خریداری می شد.
وی اظهار کرد: متأسفانه برخی از سهامدارانی که با مدیران وقت این شرکت در ارتباط بودند توانستند سهام خود را قبل از ورشکستگی بفروشند ولی افرادی مثل بنده امروز با مشکل مواجه شده اند.
وی افزود: هفته گذشته هم من در تجمع مقابل استانداری شرکت کردم ولی هیچ نتیجه ای نداشت، امروز هم آمدم ولی می دانیم که هیچ مشکلی از ما حل نخواهد شد.

انجام تجمع در تهران
پدر یکی از بانوان معترض سپید پوش هم اظهار کرد: من ۱۰ هزار سهم‌، معادل ۲۰۰ میلیون تومان را در پدیده سرمایه گذاری کردم اما امروز این چنین متضرر شده ام.
وی دولت و امام جمعه را عاملان تعطیلی پروژه پدیده دانست و خاطرنشان کرد: اگر نظارت بیشتری بر شرکت هایی مانند پدیده صورت گیرد، چنین مسائلی پیش نمی آید.
وی گفت: قرار است در مشهد و تهران این تجمعات ادامه داشته باشد و طبق خبری که من دارم تحصن در تهران در مقابل استانداری و دفتر رئیس جمهور خواهد بود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image