8999

دکتر محمد هادی همایون، رئیس دانشکده معارف دانشگاه امام صادق(ع) در گفتگو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین، اظهار کرد: امروز دانشگاه امام صادق(ع) بر روی موضوع تمدن به ویژه تمدن اسلامی، تمرکز ویژه ای دارد و اگر از هر زاویه ای به بحث تمدن نگاه کنیم، موضوع اربعین نقش جدی را در این امر ایفا می کند.

توجه دانشگاه امام صادق(ع) به راهپیمایی اربعین
رئیس دانشکده معارف دانشگاه امام صادق(ع) خاطرنشان کرد: بی شک دانشگاه امام صادق(ع) نیز به راهپیمایی اربعین توجه دارد و در همایش هایی که با موضوع اربعین و غدیر باشد، شرکت می کند.
همایون به توقعات مقام معظم رهبری در رابطه با اربعین اشاره کرد و افزود: توقعات ایشان در رابطه با برگزاری راهپیمایی اربعین و مشارکت تمام دستگاه ها در آن، به حق و بجا است و باید تمام ارگان ها و دستگاه ها برای برگزاری باشکوه تر این مراسم تلاش کنند.

نقش دستگاه های اجرایی در برگزاری همایش اربعین
رئیس دانشکده معارف دانشگاه امام صادق(ع) در رابطه با نقش دستگاه های اجرایی در برگزاری همایش اربعین گفت: اینکه گفته می شود دستگاه های اجرایی در اربعین همکاری نمی کنند صحت ندارد بلکه نهادهای دولتی بخاطر بودجه های کم، نمی توانند به خوبی نقششان را در اربعین ایفا کنند.
همایون یادآور شد: هر کس باید در حد توانایی که دارد برای سیدالشهدا(ع) کار کند، دانشگاه امام صادق(ع) نیز با شرکت در همایش غدیر تا اربعین، سهم علمی خود را ایفا می کند.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image