61aabd9c-8ffa-4f50-9b00-fc521cd8ba78

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ محمدعلی چمی گو، مدیر مسئول نشر ستاره ها در مراسم امضا کتاب سربدار، اظهار کرد: در چند سال اخیر به دلیل مشکلاتی که برای نشر کتاب به وجود آمد ما  نتوانستیم انتشار کتاب داشته باشیم ولی از سال ۹۵ با همت دوستانمان در سپاه امام رضا(ع) توانستیم این کار را ادامه دهیم.

انتشار بیش از ۱۱ کتاب در سال ۹۵
مدیر مسئول نشر ستاره ها گفت: ما توانستیم در سال ۹۵ بیش از ۱۱ عنوان کتاب را بازتولید،‌ بازنویسی و منتشر کنیم.
چمی گو بیان کرد: کتاب سردار، گمشده مزار شریف، بابا محمد، شب جایی که من بودم، نگین تخریب، لاله ها، مروارید سفید، گل پر، راز بندگی، راوی و علقمه از جمله کتاب هایی است که در سال گذشته از سوی نشر ستاره ها منتشر شده است.
وی به انتشار برخی کتاب ها در سال ۹۶ اشاره کرد و افزود: کتاب های  شهربانو، علویه نرگس درباره دختران خرمشهر، خاطرات جاوید، چشم جنگ، راه بی نهایت، شبی در قرارگاه و سال بازگشتن، در سال ۹۶ بازنویسی و منتشر شده است.

جوانان ایرانی قهرمانان غربی را بهتر از شهدای کشورشان می شناسند
مدیر مسئول نشر ستاره ها با بیان اینکه امروز جوانان ایرانی قهرمانان غربی را بهتر از شهدای کشورشان می شناسند، اظهار کرد: باید بررسی کنیم و ببینیم چرا ما نمی توانیم  برای نسل جوان کشورمان فرهنگ ایثار و شهادت را به زبانی جذاب مطرح کنیم.
چمی گو با بیان اینکه مقصر اصلی این امر افرادی هستند که نتوانستند فرهنگ ایثار را به درستی به جوانان آموزش دهند، گفت: متاسفانه ما در مدارس، از فرهنگ دفاع مقدس فقط میدان تیر را به دانش آموزان یاد می دهیم.

شهید فرومندی؛ از شهدای شاخص استان
وی همچنین به شخصیت کتاب سربدار اشاره کرد و افزود: شهید فرومندی یکی از چهره های شاخص شهدای استان خراسان است که در ابتدای جنگ به خاطر مشکلاتی، از سپاه اخراج می شود ولی به دلیل روحیه ایثارگری که داشت، با لباس بسیجی به جبهه می رود و پس از چند ماه به شهادت می رسد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image