5555

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ مجید چالاک، مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی در نشست خبری که برای بازگو کردن فعالیت های سازمان در حوزه زعفران و شیر برگزار شده بود، گفت: ۶۶۵ تشکل شامل شرکت های تعاونی روستایی، تولید، سهامی زراعی، زنان، اتحادیه ها و شرکت های کشاورزی تحت نظارت سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی فعالیت می کنند.
وی افزود: در مجموع تعداد دو هزار و ۵۲۹ نفر در این تشکل ها به صورت مستقیم مشغول به کار می باشند و خدمات بخش کشاورزی و دامداری را در بخش های مختلف حمایت و پشتیبانی می کنند.

حضور فعال سازمان تعاون روستایی در زمینه خریدهای توافقی و تضمینی
چالاک حضور فعال سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی در زمینه خریدهای توافقی و تضمینی را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: هدف سازمان، حمایت و پشتیبانی از کشاورزان و دامداران و حذف واسطه های بازار می باشد.
وی ادامه داد: در مورد زعفران برای اینکه ثبات در قیمت زعفران در بازار به وجود بیاید توسط شرکت های زیر مجموعه، میزان ۳۳۱ کیلو گرم زعفران خریداری شده است.

 خرید بیش از ۲۰ هزار تن شیر خام
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی، خرید بیش از ۲۰ هزار تن شیر خام را در شش ماهه اول سال یکی از اقدامات بازرگانی سازمان تعاون رستایی برشمرد و گفت: تا کنون ۲۴۳ میلیارد ریال بابت وجه شیر به دامداران پرداخت شده است.

کد خبرنگار: ۹۵۰۱۱۷۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image