3333

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ دکتر محمد دهقان، نماینده مردم چناران، گلبهار و طرقبه، شاندیز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: المان پدیده یک طرح کارشناسی شده است لذا از اول هم نیازی به تغییر المان پدیده نمی دیدیم.
وی افزود: با تمامی صحبت هایی که وجود داشت بالاخره طرح ۳۴ طبقه ای المان در وزارت راه و شهرسازی مصوب شد اما اگر بر اساس بررسی های مدیران پدیده مشخص شود که ۳۴ طبقه جوابگوی طرح المان نیست باید پیگیری کنیم تا همان طرح اولیه اجرایی شود.

اصراری برای اجرای المان ۳۴ یا ۵۲ طبقه ای نیست
این عضو سابق هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کلیت ماجرا باید در نظر داشت که اصراری برای اجرای ۳۴ یا ۵۲ طبقه المان نیست و آنچه اهمیت دارد اجرای سریع آن است و باید دید که در چه وضعیتی کار با سرعت بهتری پیش می رود.
دکتر دهقان با قدردانی از زحمات مسئولان و اعضای هیئت مدیره شرکت پدیده برای حل مسائل مربوط به آن اظهار کرد: به رغم فراز و نشیب هایی که شرکت پدیده داشت، امروز شاهدیم که رونق این شرکت در حال بازیابی است و در حال حاضر هم با برگزاری نمایشگاه خودرو جذب مخاطبان، شهروندان و گردشگران بیشتری را به مجموعه پدیده به همراه داریم.

 برگزاری نمایشگاه ها و برنامه های مختلف در پدیده
وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه های متنوع و برنامه های مختلف در پدیده شاندیز، جذب مخاطبان و پویایی آن را افزایش می دهد، گفت: با جذب مخاطبان و گردشگران، غرفه ها و فروشگاه های بازار نیز رونق می یابد و به فعالیت بیش از پیش مجموعه کمک می کند.
نماینده مردم چناران، گلبهار و طرقبه، شاندیز درخصوص برنامه های خود برای بهبود وضعیت و موقعیت پدیده گفت: یکی از راه های رونق بخشی به پدیده اجرای تعهدات قبلی وزارت کشور و سایر مسئولان است و اگر همان مصوبات اجرایی شود قطعاً پدیده از وضعیت متوسط کنونی خودش ارتقاء می یابد.
وی اظهار کرد: هفته پیش در تماس تلفنی با وزارت کشور مقرر شد که علت عدم اجرای مصوبات پیگیری شود و بتوانیم به سرعت، آن ها را به قالب اجرایی تبدیل کنیم.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۸۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image