666

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سیدسعید سرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از  برگزاری جشنواره فرهنگی مردمی مشهد خبر داد و گفت: این جشنواره تبلور حضور مردم در رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام خواهد بود.
وی افزود: تبلور ارز‌ش‌های معنوی در هنر و فرهنگ اسلامی این مرز و بوم از اهداف برگزاری این جشنواره مردمی در پایتخت فرهنگی جهان اسلام است.

مردمی بودن؛ مهم ترین ویژگی جشنواره فرهنگی مردمی مشهد
وی اظهار کرد: مهم‌ترین نکته در برگزاری این جشنواره این است که جایگاه چنین جشنواره‌ای در میان برنامه های رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در شهر مشهد خالی بود و البته این جشنواره یک تفاوت اساسی با سایر جشنواره‌ها دارد که آن هم مردمی بودنش و حضور همه رده های سنی در آن خواهد بود.
وی با اشاره به تنوع موضوعات و قالب های جشنواره، خاطرنشان کرد: این جشنواره گامی مؤثر و تلاشی بسیار ارزشمند در ایجاد انگیزه، رشد و اعتلای مردم عزیزمان خواهد بود.
سرابی در پایان اظهار کرد: امید است این جشنواره با حضور پر شور همه شهروندان، همچنان پویا و تأثیر گذار، گام های مؤثری را در مسیر رشد و بالندگی فرهنگ غنی ایرانی با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) بردارد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image