2222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حسین کشیری، سرپرست اداره روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد اظهار کرد: متأسفانه تا امروز به موضوع تکریم و استانداردسازی شهر مشهد، توجه ویژه نشده است.
وی خاطرنشان کرد: مشهد، شهر پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده اما آنچه که ما تا امروز انجام داده ایم، هیچ شبیه به پایتختی فرهنگی نبوده است.

تقویت احساس تعلق در شهروندان
سرپرست اداره روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری مشهد تصریح کرد: موضوع پایتخت فرهنگی در مشهد باید شکل جدیدی به خود بگیرد و ابتدا باید موضوعاتی از قبیل احساس تعلق شهروندان به مکانی که در آنجا زندگی می کنند، تقویت شود.
کشیری با بیان اینکه در پایتخت های فرهنگی، مردم مخاطب هستند، گفت: مسئولان باید فضایی مهیا کنند تا شهروندان در چنین مسائلی مشارکت داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: تا سال ۲۰۲۴ هیچ شهری به عنوان پایتخت فرهنگی در کشور معرفی نشده و امیدواریم این امر مورد بازنگری انجام گیرد.
سرپرست اداره روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد به خاطره ای از دیدار خود با شهردار استانبول اشاره کرد و افزود: بنده از شهردار استانبول سئوال کردم شما برای مشارکت شهروندانتان در شهر چه کارهایی را انجام می دهید، وی گفت ما به مقدار پولی که در جیب شهروندان مان است احترام می گذاریم و مقدار کمتری از آنچه دارند، برای هزینه آبادانی شهر از آن ها دریافت می کنیم.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image