6666

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سرگرد پاسدار حمیدحسین زاده، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) در نشست خبری با خبرنگاران که در مجتمع آیه های مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز، سه شنبه، چهارم مهرماه، ساعت ۱۶ مراسم وداع با پیکر شهید محسن حججی در صحن انقلاب حرم رضوی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سخنران این مراسم حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی است، از تمام روحانیون، دانشگاهیان، زائران و مردم شهید پرور مشهد خواست برای برگزاری باشکوه این مراسم در آن شرکت کنند و گفت: حضور مردم نشان دهنده احترام آن ها به شهدای مدافع حرم است.

برنامه اصلی استقبال از شهید حججی؛ چهارشنبه صبح در تهران
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: این مراسم با همکاری سپاه امام رضا(ع) و آستان قدس رضوی برگزار می شود اما برنامه اصلی استقبال از شهید محسن حججی، صبح چهارشنبه در تهران خواهد بود.
حسین زاده در رابطه با برگزاری برنامه های احتمالی دیگر استقبال از شهید حججی در مشهد، گفت: تا این لحظه که من با شما صحبت می کنم هیچ برنامه ای به جز مراسم صحن انقلاب اعلام نشده و همچنین برنامه ای در رابطه با استقبال از فرودگاه نیز عنوان نشده است.
استقبال دانشگاه ها، مساجد و هیئات مشهد از پیکر شهید حججی
وی بیان کرد: از وقتی که خبر ورود پیکر شهید حججی به مشهد اعلام شده بسیاری از دانشگاه ها، مساجد و هیئت های مذهبی در مشهد خواستار حضور پیکر پاک این شهید در مکان های خود بوده اند.
حسین زاده یادآور شد: در مراسم امروز، خانواده شهید حججی و همسر وی نیز حضور خواهند داشت و همانطور که گفته شد، مراسم رأس ساعت ۱۶ در صحن انقلاب آغاز و هنگام نماز مغرب و عشا پایان خواهد یافت.

حججی؛ الگوی کامل نسل جوان امروز
وی با بیان اینکه شهید حججی یک الگوی کامل برای نسل جدید است، اظهار کرد: تا چندی پیش، خیلی از افراد می گفتند که اگر جنگی در کشور اتفاق بیفتد کسی نیست که از نظام دفاع کند اما جوانان مدافع حرم نشان دادند که هنوز عشق به دفاع از اسلام، در بین جوانان این کشور جوشش دارد.
معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه امام رضا(ع) در رابطه با تشییع پیکر شهید سنجرانی در مشهد، گفت: هنوز برنامه دقیقی از ورود پیکر مطهر شهید سنجرانی در مشهد اعلام نشده است.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image