MGHT2357 copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ تعداد ۱۵۰ نفر از سهامداران پدیده شاندیز در ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه در مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.
معترضان، پلاکاردهایی با نوشته های «مدیران بی کفایت دولتی، چرا سهام پدیده کاهش یافته»، «چه کسی باید پول ما را بدهد»، «وعده هایتان باد هوا بود» اعتراض خود را بیان می کردند.

کاهش شدید قیمت سهام پدیده
س. م  یکی از سهامداران پدیده در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص علت اعتراض خود، اظهار کرد: دولت در هنگام انتخابات برای اینکه مردم را به پای صندوق رأی بیاورد، موضوع پدیده را مطرح کرد تا به نوعی به مردم بگوید مشکل این شرکت را بر طرف کرده است اما می بینید که هنوز مشکل حل نشده است.
وی تصریح کرد: طی چندماه گذشته، قیمت سهام پدیده ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد ولی امروز این سهام را ۵۰۰ تومان هم نمی خرند.
همچنین یکی دیگر از سهامداران پدیده، افزود: این تجمع بخاطر اعتماد نسنجیده ی سهامداران به یک شرکت خصوصی است و اکنون می بینیم که این همه مبالغ کلان در اختیار پدیده قرار دارد.
وی تصریح کرد: بنده یکصد میلیون تومان را به عنوان سهام از پدیده خریداری نمودم و امروز ارزش سهام من کمتر از ۱۵ میلیون تومان است.

سه عضو تاثیرگذار در حل موضوع پدیده شاندیز
این سهامدار معترض بیان کرد: دولت، استاندار خراسان رضوی و دادستان مشهد سه عضو تاثیرگذار در حل موضوع پدیده شاندیز هستند.

توانایی رشیدیان در حل مشکل پدیده
همچنین ص.ح یکی دیگر از سهامداران پدیده، اظهار کرد: باید استاندار در جمع سهامداران پدیده حضور پیدا کند و به سخنان آنان گوش دهد چراکه مشکل ما به دست رشیدیان قابل حل و رسیدگی است.

نارضایتی از مدیرعاملان بعد از پهلوان
وی تصریح کرد: پهلوان یکی از مدیران برتر در شرکت پدیده شاندیز بود چرا باید همچین مدیر لایق و کارآمدی را عوض کنند، او از مدیرعاملان بعد از خودش بهتر کار می کرد.

گلایه از بی توجهی مسئولان استانداری 
این سهامدار معترض خاطرنشان کرد: چرا از داخل استانداری کسی به حرف مردم اهمیتی نمی دهد، اگر استاندار نمی تواند در بین جمعیت حضور یابد، حداقل یکی از معاونان وی بین جمعیت بیاید و به حرف مردم گوش دهد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image