4444

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سیدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر در مراسم رژه که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم کاشمر در خیابان امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران ملتی است که به امام حسین(ع) تاسی کرده و در هر گوشه جهان وقتی حق و باطل در برابر هم قرار ‌گیرند، آنجا کربلا است و باید در برابر زورگویان ایستاد. 

 مردم خود را برای دفاع در برابر زورگویان آماده کنند
وی با اشاره به اینکه ما پیرو امام‌حسینی(ع) هستیم که به ما درس شجاعت و مقاومت داده است، از بسیجیان و مردم خواست تا خود را برای یک دفاع بی‌امان در برابر این زورگویان آماده کنند.
امام‌جمعه کاشمر با بیان اینکه ملت ایرانی که از امام حسین(ع) درس گرفته‌اند، خود را برای شهادت و فداکاری آماده کرده‌اند، گفت: حال که برای مردن آفریده شده‌ایم چه بهتر که مرگ سرخ را انتخاب کنیم.
وی با اعلام اینکه انتخاب ملت ایران شهادت است و آماده هرگونه فداکاری هستند، عنوان کرد: رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌تواند ملت ایران را از مرگ بترساند.

شکست در انتظار ملت آمریکا است
وی با اشاره به اینکه شکست در انتظار ملت آمریکا است، بیان کرد: ملت ما پیروز این جنگ نابرابر و ناخواسته و احزاب که همه قدرت‌های شیطانی را علیه ایران بسیج کردند، بود.
طباطبایی با اعلام اینکه ملت ایران باور دارد که ارتش آمریکا و اسرائیل را به‌زانو در خواهد آورد، بیان کرد: همان‌گونه که عروسک‌های دست‌ساز آن‌ها که جریان تکفیری و داعش و سلفی‌ها بودند، شکست خوردند و به زباله‌دان تاریخ سپرده شدند، به‌زودی همین بلا بر سر آمریکا و صهیونیست خواهد آمد.
وی اظهار کرد: امروز جایی در دنیا برای گفتگو باقی نمانده است، دنیای غرب و اروپا تقریباً به شکل یک باغ‌وحش درآمده است و کسی نیست که حرف منطقی بشنود و انصاف داشته باشد، همچنین دولت‌هایی که دم از دموکراسی و حقوق بشر می‌زنند مردم مسلمان میانمار را زنده در آتش می‌سوزانند.
طباطبایی خطاب به نویسندگان و نخبگان اروپا، ادامه داد: اگر انصاف به خرج دهند می بینند که شرایط جهان امروز چقدر اسفبار است و قدرت در دست کسانی است که در پشت تریبون، شبیه هنرمندان خیمه‌شب‌بازی هستند؛ رئیس‌جمهور آمریکا زمانی که صحبت می‌کند انسان تصور می‌کند خیمه‌شب‌بازی است بنابراین فقط باید مقاومت کرد و کفن پوشید و همانند امام حسین(ع) تا آخرین‌نفس و قطره خون با آمریکا مبارزه کرد.

مقام معظم رهبری؛ پرچم دار امام حسین(ع) در برابر یزیدیان زمان
امام‌جمعه کاشمر با تأکید بر این‌که امام حسین(ع) درس چگونه زندگی کردن و چگونه مردن را به ما آموخته است، خاطرنشان کرد: چون ما ملت حسینی هستیم که یک‌عمر حسرت در عاشورا و کربلا بودن را فریاد می‌زنیم، ضروری است امروز فرزند امام حسین(ع) و مقام معظم رهبری را که پرچم جدش امام حسین(ع) را در برابر یزدیانی که در اروپا، آمریکا و اسرائیل صف‌کشیده‌اند بر دوش گرفته و در مقابل آنان ایستاده است، حمایت و یاری کنیم.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image