7777

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر در مراسم رژه ۳۱ شهریور که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم کاشمر در خیابان امام خمینی این شهر برگزارشد، افزود: سرنوشتی که برای صدام رقم‌زده شد در انتظار حاکمان ستمگر صعودی، بحرین، آل خلیفه و استکبار و آمریکا نیز است.

حمایت خداوند از مجاهدین 
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع و شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: ماه محرم ماه قیام و بصیرت، مقاومت، مجاهدت و شهادت است و تقارن آن با هفته دفاع مقدس را باید به فال نیک گرفت.
طباطبایی با اشاره به اینکه خداوند از مدافعین حقوق اهل ایمان سخن گفته و دفاع کرده است، عنوان کرد: کسانی که برای پروردگار مجاهدت می‌کنند خداوند متعال، مدافع و حامی آن‌ها است.
وی با بیان اینکه ملت ایران به جرم خداجویی، حق‌طلبی و مخالفت با استکبار مورد هجوم و حمله بی‌رحمانه قرار گرفته است، گفت: تنها گناه ملت ایران این بود که ایمان به خدا داشت.

آغازگر جنگ نبوده و هرگز نخواهیم بود 
امام‌جمعه کاشمر با اعلام اینکه خداوند از متجاوزان و زورگویان تعبیر به خائن و ناسپاس کرده است، اظهار کرد: به‌رغم اینکه آغازگر جنگ نبوده و هرگز نخواهیم بود اما مورد حمله و هجوم قرار گرفتیم.
وی با بیان اینکه ملت ایران نه تنها به دنبال جنگ نبوده بلکه خواهان صلح است، اظهار کرد: خداوند این اجازه را به افراد مظلوم و به ملتی که مورد هجوم قرار گرفته داده که از خود دفاع کنند.

پیروزی مظلومان بر ظالمان
طباطبایی با اعلام اینکه بر اساس این سخن خداوند در هشت سال دفاع مقدس، از سرزمین، انقلاب و ملت خود دفاع کردیم، افزود: خداوند به کسانی که مظلوم واقع می‌شوند وعده پیروزی داده است.
وی با بیان اینکه دشمن ما در هشت سال دفاع مقدس شکست خورد و این همان وعده‌ خداوند بود که محقق شد، بیان کرد: صدام پلید به دست اربابان خود نابود شد و سزای افراد خائن ستمگر همین است.
امام‌جمعه کاشمر افزود: سرنوشتی که از سوی خداوند برای صدام رقم‌زده شد در انتظار حاکمان صعودی و ستمگر بحرین، آل خلیفه، استکبار و آمریکا و رئیس‌جمهور بی‌فرهنگ و گستاخ آمریکا که هنوز گفتمان سیاسی و دیپلماسی را بلد نیست، نیزهست.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image