55555

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ در این دیدار که با هدف بررسی زمینه های همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت صورت گرفت، دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن بیان تاثیر کار گروهی، به موفقیت مهندس زنگنه، وزیر نفت در سایه کار گروهی و بهره گیری از مجموعه مدیران موفق اشاره نمود.

استفاده حداکثری از ظرفیت های دانشگاه فردوسی
وی هدف از این نشست را استفاده حداکثری از ظرفیت های دانشگاه فردوسی مشهد و تکمیل و به نتیجه رسیدن همکاری های میان دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت ملی نفت ایران ابراز داشت.
دکتر کافی در سخنان خود به توجه دانشگاه به مسائل حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی، بالا بردن بهره وری مصرف انرژی، انرژی های تجدیدپذیر، حمل و نقل و همچنین جایگاه علمی دانشگاه در حوزه های شیمی، زمین شناسی، نفت و گاز اشاره نمود و افزود: هم اکنون نزدیک به ۲۰ سال است که دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه سبز مطرح بوده و ساخت توربین های بادی را در کلیه مراحل طراحی تا ساخت به انجام می رساند.

نیاز شرکت نفت به فرهنگ سازی دانشگاه
دکتر وکیلی، مدیر عامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت نیز با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های دانشگاه فردوسی مشهد، ماموریت آن شرکت را بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت دانسته و اظهار کرد: ما در حوزه فرهنگ سازی به کمک دانشگاه نیاز داریم.
وی افزود: شهر مشهد به عنوان یکی از پرجمعیت ترین کلان شهرهای ایران و استان خراسان رضوی و به عنوان یکی از پرمصرف ترین استان ها در زمینه سوخت و انرژی مطرح می باشد و می طلبد تا دانشگاه فردوسی مشهد در برنامه ریزی، استاندارد سازی، سنجش و ممیزی و همچنین اجرای طرح های بهینه سازی مصرف، با ما همکاری نماید.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image