Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-05-06 13:02:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ محمد جواد یزدانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر، در حاشیه اولین عمل جراحی تومور مغزی هیپوفیز در این شهرستان، اظهار کرد: از سال گذشته با فعالیت های جراحان و کمک خیرین سلامت، تصمیم گرفتیم تا نسبت به تهیه تجهیزات پزشکی اقداماتی انجام دهیم.
وی با بیان اینکه به رغم تنگناهایی که در حوزه بهداشت و درمان در چند سال اخیر داشته ایم و عدم پرداخت تعهدات شرکت های بیمه باز هم نسبت به تهیه تجهیزات، اقدامات خوبی را در شهرستان انجام داده ایم، گفت: این اقدامات موجب شد تا مردم در سطح شهرستان خدمات مطلوبی را دریافت کنند و لازم نباشد برای درمان به مرکز استان مراجعه کنند.

تهیه دستگاه های مختلف درمانی  
یزدانی با اشاره به اینکه با کمک نماینده مردم شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد و کمک خیرین و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه های مختلفی برای بخش درمان شهرستان تهیه شده است، افزود: عمل جراحی هیپوفیز که در کاشمر انجام گرفت به وسیله دستگاه آندوسکوپی خریداری شده، بود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با بیان اینکه این عمل جراحی فقط در مراکز دانشگاهی و در مراکز استان انجام می گیرد و درهیچ شهرستانی تاکنون صورت نگرفته است، گفت: امید است که با حضور متخصصین و خیرین محترم بتوانیم برای بخش درمان شهرستان کارهای بزرگ تری انجام دهیم.
وی با بیان اینکه با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دستگاه  سی تی اسکن جدید طی دو ماه آینده در بیمارستان کاشمر نصب می شود، گفت: امیدواریم دستگاه ام آر آی جدید نیز تا پایان سال به شهرستان آورده شود تا بتوانیم خدمات درمانی بهتری به مردم ارائه دهیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در ادامه با بیان اینکه تجهیزات پزشکی، نیاز امروز بخش درمان کاشمر است، گفت: این دستگاه ها در تشخیص درست و به موقع بیماری ها، پزشکان متخصص را بسیار کمک می کند.

نیاز به کمک خیران در حوزه سلامت
وی افزود: اگر قرار باشد کارهای بزرگ در شهرستان انجام گیرد، تنها با امکانات دولتی و شرایط فعلی قابل انجام نخواهد بود و باید مردم و خیرین عزیز که همیشه حامی حوزه سلامت در شهرستان بوده اند وارد صحنه شوند تا بتوانیم این خدمات را هرچه زودتر در اختیار مردم قرار دهیم.
وی همچنین با تاکید براینکه همه همکاران پزشک شهرستان با کمترین امکانات در حال خدمات رسانی به مردم هستند و در همه حوزه های درمان، موفقیت داشته اند، اظهار کرد: امیدواریم همچون گذشته، توجه مردم و خیرین به بخش درمان ادامه داشته باشد و جهت تجهیز شدن دستگاه آندوسکوپی و تهیه ست مورد نیاز کمک کنند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image