DSCF6507 (1)

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر در جلسه شورای اداری این شهرستان که در مرکز رفاهی فرهنگیان برگزار شد، با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و مقاومت‌های ملت به پا خواسته و خداجوی ایران که دفاع جانانه‌ای در هشت سال دفاع مقدس از خود نشان دادند، است، افزود: دفاع مقدس همانند حماسه کربلا و نهضت حسینی باید باقی بماند و نباید بگذاریم به فراموشی سپرده شود.

مقاومت با دستان خالی
وی با اشاره به اینکه نیاز بسیاری به خاطرات، رشادت‌ها و وفاداری و مقاومت رزمندگان داریم، اظهار کرد: نسل امروز و آینده باید بدانند که چگونه ملت ایران، دست خالی در برابر جهانخواران و مستکبرین و در رأس آن، آمریکا، مقاومت کرد.
طباطبایی با بیان اینکه در این ایام ملت ایران سختی‌ها و مشکلات بسیاری را تحمل کردند، گفت: رزمندگان در جبهه‌های حق علیه باطل به رغم تمامی کمبودهایی که داشتند، اجازه ندادند حتی یک سانتیمتر از خاک ایران به تصرف دشمن دربیاید.

بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات رزمی و دفاعی
وی با اشاره به اینکه سپاه و ارتش، تجربه بسیاری که از دفاع مقدس به لحاظ دفاعی و نظامی به دست آوردند را به فناوری تبدیل کردند، افزود: امروز از نظر ادوات و امکانات رزمی و دفاعی خودکفا شده‌ایم و از پیشرفته‌ترین امکانات نظامی که دنیا بهره مند است برخورداریم.
امام جمعه کاشمر با بیان اینکه دشمنان داخلی و خارجی ما رسوا و ذلیل شده و شکست خورده‌اند، تشکیل بسیج و ارتش ۲۰ میلیونی را که از ابتکارات امام راحل بود، از دستاوردهای دفاع مقدس دانست و گفت: این نهادها پشتوانه نظامی و امنیتی کشور هستند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image