photo_2017-09-16_08-21-59

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ دکتر بالگدینی یکی از سرمایه گذاران ایتالیایی که برای بازدید از پروژه پدیده و ظرفیت سرمایه گذاری کشور، به ایران سفر کرده است، گفت: ایران و ایتالیا می توانند برای گسترش و توسعه گردشگری مذهبی، تجارب خود را در دو شهر جاذب گردشگر مذهبی در جهان با هم به اشتراک بگذارند.
وی با اعلام خرسندی از ایجاد زیرساخت های مناسب برای همکاری با گروه شرکت های پدیده، افزود: با توجه به اینکه شرکت پدیده یکی از بزرگترین و نامی ترین شرکت های فعال در عرصه گردشگری ایران است و از همسایگی با شهر مذهبی مشهد برخوردار می باشد، می توان مشارکت های ویژه ای را با این مجموعه عملیاتی کرد.

اشتراک گذاشتن تجربیات توریست مذهبی بین ایران و ایتالیا
وی ادامه داد: ما در شهر “سان ریمو” کشور ایتالیا ساکن هستیم، شهری که در اروپا به عنوان یک شهر مذهبی مورد استقبال و حضور گردشگران مذهبی است و از این حیث با توجه به اشتراکات جذب گردشگر مذهبی می توانیم تعاملات دو جانبه ای را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات توریست مذهبی به همراه داشته باشیم.
وی اظهار امیدواری کرد: زمینه همکاری فرهنگی و گردشگری ایرانی ایتالیایی بتواند جذابیت های پدیده و سایر نقاط گردشگر پذیر ایران را متحول سازد.

آموزش آخرین متدها و روش های پذیرایی
بالگدینی افزود: ما در ایتالیا از بهترین و آخرین تجهیزات و تکنولوژی های ساخت بهره مندیم و می توانیم در این بخش به همراه آخرین آموزش آخرین متدها و روش های پذیرایی از استقبال تا بدرقه توریست در بخش های مختلف پذیرش، همراهی، پذیرایی در خوراکی و دیگر بخش ها حمایت کنیم.
گفتنی است در این دیدار، مقرر شد گروه ایتالیایی و مجموعه مدیران گروه شرکت های پدیده پیشنهادات دو طرف رادر کوتاهترین زمان ممکن بررسی و نتایج را اعلام کنند.
یادآور می شود، سان ریمو شهری است در کشور ایتالیا که در فصلی از سال مورد توجه و حضور گردشگران مذهبی از دین مسیحیت است و درآمد گردشگری این شهر بیش از واتیکان می باشد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۸۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image