888

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ میثاق رحیم زاده، یکی از برگزارکننده های همایش پلاک مهر در خصوص این اقدام خداپسندانه، گفت: موسسه خیریه شهید کامیاب گناباد سرپناه مناسب و امکانات مکفی برای نگهداری از ۱۱۰ معلول ذهنی را ندارد.
وی افزود: ایده این کار از ۲۴ تیر ۹۵ رقم خورده و با حساسیتی که آقای پروین روی بحث توجه به موسسات خیریه داشته اند باعث شد که به سراغ موسسه ای برویم که کمتر دیده شده است.

جذب خیران برای رسیدگی به موسسه های خیریه طی دو سال اخیر
رحیم زاده با بیان اینکه انجام این اقدام، معامله با خداست، ادامه داد: در دو سال اخیر، جذب خیران برای رسیدگی به موسسه های خیریه در قالب برپایی جشن های بزرگ صورت گرفته که فروش ماشین یک چهره مطرح ورزشی نیز در همین راستا انجام می شود.
گفتنی است؛ در این کار تیمی، همراهی و همکاری علیرضا صدیق، مدیر شرکت آکو، درویش، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، علی شیخ الاسلامی، مشاور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، مدیر مجموعه شهید کامیاب و نهادهای مرتبط نیز ستودنی بوده است.
شایان ذکر است، همایش «پلاک مهر» با هدف رفع نیازهای کودکان معلول ذهنی شهید کامیاب، ۲۹ شهریور امسال در مجموعه دیزدر با حضور هنرمندان، ورزشکاران و خیران برگزار می شود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image