MGHT1464 copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ مهندس کوروش صبوریان، مدیر ورزش و جوانان استان خراسان رضوی به ترتیب به جایگاه دیگر فدراسیون های ورزشی استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر پنج هیئت ورزشی استان در مقام دوم، چهار هیئت در مقام سوم، یک هیئت ورزشی در مقام چهارم و چهار هیئت ورزشی در مقام پنجم کشوری قرار دارند.

مقام پنجمی بانوان استان در کشور
مدیر  ورزش و جوانان استان با اشاره به جایگاه ورزش بانوان استان در کشور، اظهار کرد: در حوزه بانوان، استان خراسان رضوی مقام پنجم را در سطح کشور دارد، همچنین در ورزش روستایی نیز جایگاه استان در مقام برتری قرار دارد.
صبوریان تصریح کرد: در ورزش شنای استان، ما در شش دوره مقام قهرمانی کشور را کسب کرده ایم، در المپیک ۲۰۱۶ ریوبرزیل تنها شناگر ایرانی حاضر در مسابقات، «مشتاق» از استان خراسان رضوی بود.

جایگاه دومی مشهد در کسب مدال
وی با اشاره به جایگاه مشهد در کسب مدال، بیان کرد: جایگاه دوم مدال های بین المللی در کشور، پس از تهران مربوط به مشهد بوده و طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان، استان خراسان رضوی مقام برتر در ورزش های همگانی و تربیتی را در کشور دارا است.
مدیر ورزش و جوانان استان با اشاره به آمار ورزشکاران در سه رشته شنا، واترپلو و ژیمناستیک در خراسان گفت: امروز تعداد هشت هزار و ۷۰۰ نفر ورزشکار به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای در سه رشته شنا، واترپلو و ژیمناستیک در استان در حال فعالیت هستند.
صبوریان ادامه‌ داد: بنده از عنایت ویژه مهندس رشیدیان، استاندار خراسان رضوی به ورزش استان تشکر می کنم و این وعده را به وزیر ورزش و استاندار خراسان رضوی می دهم که به زودی بیشتر اعضای تیم ملی شنای کشورمان از استان خراسان رضوی و مشهد خواهند بود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image