388062_504

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سید رحیم موسویان، مسئول ستاد مردمی اربعین حسینی خراسان رضوی در دومین گردهمایی فعالان و خادمین مواکب ستاد مردمی اربعین مشهد که در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: افراد باید از دل و جان در ستاد و موکب ها فعالیت کنند و امسال برای خدمت رسانی بهتر موکب های خراسان در اربعین، در مدیریت خود سختگیری خواهم کرد.
وی در رابطه با فاصله برخی موکب ها به حرم امامان معصوم در نجف، کربلا و کاظمین، گفت: برخی موکب های خراسان فاصله زیادی با حرمین ائمه دارند به عنوان مثال، فاصله موکب ما در کربلا مثل فاصله حرم مطهر تا میدان تقی آباد است.

موکب نجف اشرف؛ بزرگترین سازه موکبی در عراق
موسویان در رابطه با موکب نجف اشرف، اظهار کرد: موکب نجف بزرگترین سازه موکبی در عراق است که شبی ۱۲ هزار نفر در آن استراحت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: ما امسال در زمینه موکب های خراسان دیر اقدام کردیم به گونه ای که برخی از موکب ها، هنوز پاسبورد نیروهای خودشان را جمع آوری نکرده اند.

نصب پوستر کمک‌ رسانی مردم به ستاد در مکان های عمومی 
مسئول ستاد مردمی اربعین حسینی خراسان رضوی درباره نحوه اطلاع رسانی این ستاد در خصوص جمع آوری کمک های مردمی در سطح مشهد، گفت: باید پوسترهای مربوط به جمع آوری کمک های مردمی، در تمام مساجد، اماکن عمومی، سرچهارراه ها و اداره جات نصب شود.
موسویان با بیان اینکه هدف ما این است که سال آینده یک زائرسرای بزرگ‌ ایجاد کنیم، افزود: در کربلا مشکل زمین نداریم اما در زمینه ساخت با مشکل مالی مواجه هستیم.
موسویان با بیان اینکه امروز ما از قطر و ترکیه، خیر برای موکب حضرت رضا(ع) داریم، گفت: ۹۷ درصد ملت ایران امکان حضور در مراسم باشکوه اربعین را ندارند ولی می توانند با کمک های خود سهمی در اربعین داشته باشند.

عدم برگزاری جلسه امنیتی
مسئول ستاد مردمی اربعین خراسان در رابطه با عدم برگزاری جلسه امنیتی در این ستاد گفت: در گردهمایی سال گذشته ما مباحث امنیتی را مطرح کردیم و دیگر امسال نیازی به گفتن نیست چراکه دوستان و مسئولین موکب ها اطلاعات کافی را دارند.

کدخبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image