333

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سعید فکوری، رئیس جمعیت هلال‌احمر قوچان عنوان کرد: به‌منظور تحقق اصول، اهداف و فعالیت‌های سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و در راستای انجام وظایف، برنامه‌ها و فعالیت‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و اجرایی تفاهم‌نامه بین سازمان جوانان و انجمن اتحادیه تشکل‌های اسلامی دانش آموزان، طرح همدلی برای اعضا این تشکل‌ها اجرا شد.

ارائه آموزش‌های امدادی در قالب طرح ملی دادرس
فکوری تصریح کرد: اعضا شرکت‌کننده در این طرح، سرتیم های تشکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی و دانش آموزان پایه اول متوسطه هستند که آموزش‌های امدادی در قالب طرح ملی دادرس و اصول و اهداف جمعیت هلال‌احمر در قالب یک کلاس هشت‌ ساعته در طول تابستان و همراه با توزیع بروشور و پوستر به این اعضا آموزش داده می‌شود و کلاس‌ها به‌صورت مجزا برای دختران و پسران با حضور مربی هم‌جنس و در محل یکی از مدارس برگزار شد.

عضویت دانش آموزان در سازمان جوانان هلال‌احمر
رئیس جمعیت هلال‌احمر قوچان در پایان گفت: دانش آموزان شرکت‌کننده در این طرح، در پایان کلاس‌ها و با علاقه‌مندی خود، با ثبت‌نام در سامانه عضویت سازمان جوانان هلال‌احمر، عضو این سازمان بشردوست درآمدند‌.
لازم به ذکر است؛ با توجه به دستورالعمل این طرح، در فرآیند اجرایی آن، یک مربی از اتحادیه در کنار دانش آموزان همراه با مربی هلال‌احمر حضور داشته است.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image