2222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سید ایمان پیش بین، رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی، تألیف و انتشار این کتاب را گامی مهم در جهت تحقق اهداف مدیریت دانش عنوان کرد و گفت: این کتاب حاصل تجارب چند دهه فعالیت و خدمات ارزشمند حمیدرضا ناروئی و جمعی از همکاران مدیریت بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی است.
وی افزود: کتاب راهنمای امور مشترکین گاز طبیعی در پنج فصل به انضمام یک پیوست گردآوری شده که عناوین هر فصل پاسخگوی سئوالات متعددی از کارکنان شرکت های گاز استانی در حوزه های مختلف خواهد بود.

سرفصل های کتاب
پیش بین افزود: تشریح دستورالعمل ها، آئین نامه ­ها و ابلاغیه ­های مرتبط، پاسخ به پرسش­ های مکرر کارکنان امور مشترکین در مشهد و نواحی استان، توضیح پیرامون شیوه کار دفاتر خدمات الکترونیک دولت و تکمیل تعهدنامه ­ها و فرم ­های استاندارد و همچنین روش های اجرایی IMS در حوزه مشترکین، از سرفصل های این کتاب است.
وی پاسخگویی به سئوالاتی در زمینه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی، تخلفات، هزینه ها و خسارات، روش­ های ورود و تغییر اطلاعات مشترک در سیستم، روش اشتراک پذیری متقاضیان گاز طبیعی و مسائل حقوقی مشترکین را ازجمله موارد مطرح شده در این کتاب عنوان کرد و گفت: این کتاب حاوی نکات کلیدی ارزشمند و کاربردی است که خواندن آن به کلیه کارکنان امور مشترکین توصیه می شود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image