photo_2017-09-10_17-56-29

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ در این مراسم که در سالن سینمایی شهید ابراهیم اصغرزاده در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار شد، محمدمهدی حیدریان، رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی؛ سید جواد حسینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی؛ سید سعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی؛ محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر تهران؛ محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد؛ شهناز رمارم، عضو شورای شهر مشهد؛ مجید مسچی، رئیس مؤسسه «سینما شهر» و جمعی دیگر از مسئولان حوزه فرهنگ و هنر کشور و استان حضور داشتند.

تقدیر از  محمدرضا درویش و سعید سهیلی
همچنین محمدرضا درویش و سعید سهیلی به همراه جمعی از هنرمندان پیشکسوت سینما و تئاتر استان خراسان و مشهد به عنوان میهمانان ویژه در این مراسم حضور داشتند که از آن ها تقدیر به عمل آمد.

ادای احترام به مقام شهید ابراهیم اصغرزاده
در ابتدای این مراسم، ادای احترام به مقام شهید ابراهیم اصغرزاده، توسط مسئولان و هنرمندان با اهدای گل به تندیس این شهید هنرمند سینماگر و قرائت فاتحه، انجام شد.

اکران فیلم «۲۱ روز بعد»
گفتنی است، در انتهای این مراسم، فیلم «۲۱ روز بعد» با مشکلات فراوان اکران شد که از جمله می توان به خرابی چندباره دستگاه پروژکشن سالن و قطع شدن صدا اشاره کرد که با اعتراض حضار و ترک سالن توسط جمعی از مردم همراه بود.

تأخیر ۷۵ دقیقه ای در شروع مراسم
لازم به ذکر است، این مراسم با یک ساعت و ربع تاخیر آغاز شد که در نوع خود رکوردی در تاخیر آغاز مراسمات در استان محسوب می شود و بی نظمی و ناهماهنگی فراوانی هم در طول اجرای نمایش مشاهده می شد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۴
کد عکاس: ۹۶۰۱۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image