photo5872797045302078200

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در جلسه تقدیر از زحمات فعالین ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان قوچان که در محل سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه امروز از فعالین پرسش می‌شود که پاسخ این‌همه فعالیت و تلاش چه شد؟ عنوان کرد: برآیند و معدل ترکیب هیئت دولت ۶۰ درصد می‌تواند به مطالبات فعالین ستادی پاسخ دهد.
وی ادامه داد: در گام دوم که انتخاب استانداران است دولت باید به‌صورت جدی به فکر پاسخگویی به مطالبات طرفداران باشد.
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در چهار سال آینده، دولت باید به فکر پاسخگویی به مطالبات بانوان، جوانان و اقلیت‌ها باشد، اذعان کرد: طرفداران نباید بروند در خانه بنشینند و بگویند که کار ما دیگر تمام‌ شده است بلکه باید همچنان در جامعه و درصحنه حضور داشته باشند و از دولت حمایت کنند، در ضمن به دنبال مطالبات خود نیز باشند.

طرفداران دولت تدبیر و امید نباید از انتخاب‌های هیئت دولت ناراحت شوند
شوشتری با بیان این نکته که طرفداران نباید با اولین ناکامی از صحنه خارج شوند، اظهار کرد: باید با سعی و ممارست به دنبال مطالبات خود باشند؛ نباید احساس میهمانی کنند بلکه باید احساس میزبانی داشته و نباید از انتخاب‌های هیئت دولت ناراحت شویم؛ مهم انتخاب گفتمان ما بود.
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان این مطلب که طرفداران نباید از انتخاب این مدیر و آن مدیر باوجوداینکه مطالباتشان به‌حق است ناراحت شوند، گفت: باید پیگیر انتصاب مدیران همسو با دولت باشیم ولی اگر هم محقق نشد همچنان باید با صدای بلند مطالبات را فریاد زد و خواست.
کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image