post_id_1787273-tasna-130987936384247286-250x180

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سردار یعقوب علی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در مراسم تقدیر از شهردار سابق مشهد که در سالن شهید ابراهیمی گلشهر برگزار شد، اظهار کرد: خدمتگذاری چه از موضع فردی و سازمانی وچه حاکمیتی، یک افتخار و ارزش است که اگر  توفیق آن را داریم باید شاکر خداوند باشیم.
وی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم در جایگاه بالایی قرار دارد و خدمت کردن به معنای ذخیره سازی اعمال برای آخرت است.

توانایی مرتضوی در حل برخی مشکلات حاشیه شهر
نظری در رابطه با حضور خود در استان خراسان و شهر مشهد و آشنایی با کارهای شهردار سابق، تصریح کرد: بنده مدت دو سال است که در شهر مشهد حضور دارم و از نزدیک از کارهای انجام گرفته در حاشیه شهر توسط شهرداری و جناب مرتضوی اطلاع دارم؛ وی به خوبی توانست برخی از مشکلات شهری در حاشیه مشهد را برطرف کند.

خدمت به حاشیه شهر باعث افتخار است
وی با بیان اینکه خدمت به حاشیه شهر مشهد به ویژه منطقه طلاب و گلشهر، مایه افتخار است، اذعان کرد: سابقه انقلابی این مناطق  قریب به  ۴۰ سال است و مردم این مناطق، با تمام مشکلات و گرفتاری ها، دین خودشان را به نظام و انقلاب ادا کردند.

عمق عقب افتادگی حاشیه شهر مشهد زیاد است
وی با بیان اینکه امروز عمق عقب افتادگی مناطق حاشیه شهر مشهد زیاد است، گفت: مردم این مناطق از لحاظ فکری در سطح بالایی هستند ولی از لحاظ ساختار زندگی، تغییری نداشتند.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: امروز خدمت به مردم از  ناحیه هر فرد و جمعی که باشد برای ما قابل احترام است و ما آماده همکاری با دوره جدید شورای شهر و شهرداری مشهد هستیم.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۲۰۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image