1

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ در ابتدای این برنامه سعادت خسروی، دبیر نشست با دعوت از عباس رحمانی، نوازنده تنبک، وی را به نواختن دعوت کرد.
در ادامه، خسروی، زنان سخت کوش و فعال را مایه افتخار دانست و بر توانمندسازی زنان تاکید کرد.
وی با مردم نهاد خواندن انجمن موسیقی موسسه کارآفرینی کرانه گفت: خدارا شکر که در سال های گذشته اعضای بسیاری در این انجمن رشد کرده اند.
وی افزود: معتقدیم هرجا شادمانی است خداوند در آن حضور دارد و جایی که کینه و نفرت می آید، همه خدا را فراموش می کنند و خوشحالیم که توفیق برگزاری این مراسم با حضور هنرمندان در جهت تلطیف فضای هنری و شادسازی و خدمت به مردم را داریم.

اجرای گیتار
سپس امید شدیدی، نوازنده گیتار که یکی از اعضای با سابقه این موسسه است با اجرای قطعه ای گیتار در حضور مهمانان جشن به اجرای چند قطعه پرداخت.

قرائت شعر 
در ادامه، احمدی شعری از خود به زبان انگلیسی در حوزه خودشناسی و امید به نفس قرائت کرد و گفت: این شعر به زبان انگلیسی روان سروده شده است که آن را به تمامی شرکت کنندگان در این نشست تقدیم می کنم و امیدوارم راه زنان قوی و بلند همت ادامه پیدا کند.
سپس دکتر درمان، هنرمند آزاد فعال در انجمن آفتابی به اجرای قطعه ای گیتار الکتریک پرداخت.

هنرنمایی گروه دل شیدا
همچنین سلطانی، نوازنده دف و پس از آن حسین سلامی و گروه نوازندگان وی با نام هنری گروه دل شیدا به اجرای قطعه ای سنتی با تار و دف و ویولون پرداختند.
سپس، نظامی، از افراد با سابقه در صدا و سیما نیز با اشاره به سابقه روشن شب های آفتابی گفت: بسیاری از بانوان در انجمن موسیقی موسسه کارآفرینی کرانه حضور دارند که دارای استعداد و تخصص های قابل توجه در زمینه هنر فعال هستند و امیدواریم در آینده با فراهم سازی بستر مناسب بتوانند هنر خود را در اختیار دیگر بانوان بگذارند.

تبریک تولد
در ادامه این جشن، با تقدیم هدایایی، تولد کسانی که متولد شهریورماه بودند، تبریک گفته شد.
پس از آن، نورا با قرائت شعری به زبان سیستانی، مکالمه ای بین دو کوه و شهرسوخته از شهرهای باستانی را خواند و پس از آن ترجمه آن به زبان فارسی را قرائت کرد.
در انتها شیخ الاسلامی، مجری صدا و سیما ضمن قدردانی از سعادت خسروی، دبیر نشست، او را فردی دارای سیرت زیبا دانست و گفت: بیش از یک دهه با ایشان آشنا هستم و می دانم چه زحمات و مرارت هایی را می پذیرد.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۸۶
کد عکاس: ۹۶۰۱۲۰۵

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image