1111

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ تقی‌زاده خامسی، شهردار جدید مشهد در نشست خبری خود که در دبیرستان حکیم نظامی برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت و بزرگداشت مقام شهدای هفته دولت گفت: به رسم ادب از تمامی معلمانی که عاقبت بخیری در خدمت به مردم را به من آموختند و به خاطر احساس صمیمیت و خاطراتی که با این مدرسه داشتم، این مکان را برای برگزاری نشست خبری انتخاب کردم.

تا هنگام صدور حکم، در شهرداری مستقر نخواهم شد
تقی‌زاده خامسی با بیان این‌که تا هنگام صدور حکم، در شهرداری مستقر نخواهم شد، اظهار کرد: قانون حکم می‌کند تا زمانی‌که حکم من به‌عنوان شهردار مشهد صادر نشود، در شهرداری مستقر نشوم.
وی ضمن تشکر از شورای چهارم و شهردار پیشین گفت: آن ها هرچه در توان داشتند انجام دادند.

چشم انداز پیش روی شهرداری مشهد
وی با اشاره به چشم انداز پیش روی شهرداری مشهد، تصریح کرد: در شهرداری مشهد دو چشم‌انداز را دنبال می‌کنیم که امیدواریم پس از چهار سال، در حد بضاعت به آن‌ها دست یابیم؛ یکی اینکه مشهد را به‌عنوان کلان‌شهر شهروندمحور معرفی کنیم و دیگر اینکه شهرداری را به نهادی پاسخ‌گو، مشارکت‌پذیر و بدون فساد تبدیل کنیم.

توانمندسازی مردم و هوشمندسازی شهر
تقی‌زاده خامسی ادامه داد: اهدافی که برای این چشم‌انداز مشخص کرده‌ایم، توانمندسازی مرم، به‌کارگیری مستقیم آن‌ها در فعالیت‌های شهر و همچنین هوشمندسازی شهر است، تعامل سازنده با مدیران ملی نیز از دیگر اهداف من در شهرداری مشهد خواهد بود.

ترجیح می‌دهم از اکثر مدیران فعلی استفاده کنم
وی در پاسخ به حد تغییرات مدیریتی در شهر مشهد، گفت: اکنون در حال ارزیابی مدیران فعلی هستم و به‌یقین نیروهایی در شهرداری وجود دارند که در شهرداری باقی خواهند ماند و تغییرات، پس از اتمام ارزیابی کامل انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: اصلاً بنا ندارم از تهران به مشهد نیرو وارد کنم زیرا پس از ۳۰ سال مدیریت یاد گرفته‌ام اتوبوسی عمل نکنم و ترجیح می‌دهم از اکثر مدیران فعلی استفاده کنم مگر این‌که خودشان تمایل به همکاری با مدیریت جدید نداشته باشند.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۸۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image