RU8A1734

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ مجتبی مختاری، مدیر عامل سازمان جوانان آستان قدس رضوی در آیین افتتاحیه دهمین دوره جشن های مردمی و بین المللی زیر سایه خورشید که در سازمان جوانان آستان مقدس رضوی برگزار شد، گفت: کاروان های زیر سایه خورشید با هدف برگزاری جشن های دهه کرامت به ۷۰۰ نقطه از کشور، شامل شهرها، روستاها، ۱۵۰ شهر و منطقه از ۳۶ کشور اعزام می شوند.
وی افزود: این جشن ها در ابتدا با پنج استان آغاز شد و اولین سفر به استان قزوین بود که خاطره زیبایی از حضور یک دختر در کنار قبر مطهر شهید بابایی را شاهد بودیم و پی بردیم که امام رضا(ع) توجه خاصی به شهدا و دوست دارانش دارد.
مختاری خاطرنشان کرد: کاروا‌ن‌های زیر سایه خورشید به کشورهای کشمیر کاز، قلب اروپا و آمریکا، افغانستان، پاکستان، بنگلادش، اندونزی، تایلند، کنیا، تانزانیا، ساحل عاج، اروپا، ترکیه، روسیه، عراق و لبنان و… اعزام می‌شوند که اعضاء آن‌ها از مبلغین مطرح و کاروان ها متشکل از یک روحانی مبلغ یا کارشناس خبره در حوزه فرهنگ رضوی، خادمان آستان قدس رضوی، نخبگان فرهنگی، قاری قرآن، مداح و یکی از استادان دانشگاه می باشند.
مدیر عامل سازمان جوانان آستان قدس، گفت: در هر پست و مقام که باشید در این کاروان و سفرها، نماینده علی بن موسی الرضا(ع) می باشید و اگر در دل یک نفر از یک نقطه کشور اتصال برقرار شود، همان نقطه باعث بخشش گناهان  می شود و برکات آن شامل حال همه خواهد شد.

همکاری ۱۰ هزار جوان در قالب کادر اجرایی با طرح زیر سایه خورشید
مختاری در پایان عنوان کرد: حداقل ۱۰ هزار جوان در قالب کادر اجرایی در استان های سراسر کشور با طرح زیر سایه خورشید همکاری دارند و هفت هزار برنامه مختلف، برای اجرا، طراحی و برنامه ریزی شده است، ضمن اینکه سه هزار مجموعه مردمی در استان های مختلف با این طرح همکاری دارند و باید گفت، این طرح بزرگترین عملیات مردمی است که در دل مردم با بستر معنوی اجرا می شود.

کد خبرنگار:۹۵۰۱۱۱۳۷
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۰

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image