13950908000145_Test_PhotoH

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ علی آذری، دادستان قوچان در نشست خبری با اصحاب رسانه، در خصوص وضعیت اقتصاد و سرمایه گذاری در شهرستان، گفت: یکی از نگرانی‌های اصلی دستگاه قضا، وضعیت اقتصاد و سرمایه گذاری در شهرستان است.
وی افزود: در جهت وحدت بین سرمایه گذاران انجمنی تشکیل داده ایم که سرمایه گذاران اعضاء آن هستند و اگراین گروه از جامعه حامی یکدیگر باشند و متوسل به بانک ها نشوند، بسیاری از طرح ها در قوچان افتتاح می شود و بالاترین سود را خواهد داشت.
آذری تصریح کرد: به عنوان نمونه، اگر پروژه موج های آبی شهرستان افتتاح شود، خواهیم دید؛ حدود ۲۰۰ نفر از جوانان به صورت مستقیم وغیرمستقیم مشغول کار خواهند شد و مهاجرت از سایر شهرها را نیز خواهیم داشت.
دادستان قوچان با تاکید به اینکه نگاه مسئولین به افراد بیکار در خیابان باشد، گفت: مسئولین از پشت میز خود برخاسته و به میدان بیایند، جمعیت شهرستان به گونه ای است که می توانیم به تمام زوایای شهر دسترسی داشته باشیم، اگر وحدت ایجاد شود ما در شهرستان قوچان ظرفیت نداشتن بیکار را داریم.
آذری در پایان عنوان نمود: در گذشته مردم و مسئولین با یکدیگر تعامل داشتند و اکنون سعی کنند اشتباهات قبل رخ ندهد؛ فردی که تاجر است، کارخانه دوچرخه سازی را به قیمت ۲ میلیارد تومان بخرد و امروز برای فروش کارخانه درخواست ۲۰۰ میلیارد تومان کند، این در حالی است که صنعت و مردم،  قوچان را با خاک یکسان کرده است در حالی که این سرمایه می توانست نصیب مردم قوچان شود.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image