1111

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سعید فکوری، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان گفت: طرح ملی امداد و نجات تابستانه هر سال از سوی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال ایران، جهت امداد و یاری رساندن به حوادث مختلف، در طول تابستان، ابلاغ می گردد.
وی افزود: جمعیت هلال احمر قوچان هم برای تابستان جاری، با آمادگی کامل پرسنل، امدادگران و نجاتگران خود برای اجرای این طرح ملی به حالت آماده باش در آمده است.
فکوری ادامه داد: هر ساله با آغاز فصل تابستان، حجم مسافرت ها در ایران افزایش می یابد و قوچان نیز که در یکی از معابر ورودی و خروجی استان خراسان رضوی قرار دارد، پذیرای حجم زیادی مسافر است لذا امدادگران این شهرستان آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
وی خاطرنشان کرد: حجم زیادی از سفرها، جهت زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) است و همچنین سفرهای خروجی فراوانی از استان به مقصد شمال کشور در محور های مواصلاتی این شهرستان جریان دارد.

تیم های تخصصی و عملیاتی در حالت آماده باش
سعید فکوری اذعان کرد: جمعیت هلال احمر این شهرستان در دو پایگاه امداد و نجات بین شهری پایگاه امام زاده ابراهیم کیلومتر ۱۷ محور قوچان به فاروج و پایگاه شهید یوسف کلاهدوز کیلومتر ۲۵ محور قوچان به مشهد، آماده خدمت رسانی به سوانح و حوادث جاده ای با بهره جستن از دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو ست نجات و یک دستگاه پیکاپ عملیاتی می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان در پایان عنوان کرد: سایر تیم های عملیاتی قوچان از جمله؛ تیم جستجو و نجات کوهستان، سیلاب، آوار و سایر تیم های امدادی مانند، تیم اسکان اضطراری، اردوگاه، حمایت روانی، تغذیه و بهداشت در حالت آماده باش برای تسریع امداد رسانی به سایر حوادث احتمالی در سطح شهرستان می باشند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image