images

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ جبهه اعتدال شرق کشور به مناسبت سالروز یوم الله قدس، بیانیه ای را صادر و در آن، این روز را روز اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل رژیم اشغالگر قدس عنوان کرده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بار دیگر سالروز فرمان تاریخی معمار بزرگ و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» فرا رسید.
روز قدس، روز اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل رژیم اشغالگر قدس است. در این روز بزرگ، قدرت خداوند در گام های استوار مردان و زنان مسلمان و دریای مواج و خروشان مسلمانان روزگار نمود می یابد.
روز جهانی قدس در حالی از راه می رسد که روزها و شب های ماه مبارک رمضان علاوه بر سرزمین قدس، در دیگر سرزمین های اسلامی چون سوریه، عراق، بحرین و… حال و هوای دفاع مقدس را بر خود گرفته است و مدعیان حقوق بشر علاوه بر سکوت بی شرمانه، بر آتش این جنایت بزرگ می افزایند.
و ما امسال که راهپیمایی روز جهانی قدس را برگزار می کنیم، به برکت وجود مقام معظم رهبری و پاسخ مقتدرانه پاسداران خستگی ناپذیرمان به حادثه تروریستی ۱۷خرداد، داعش در آستانه نابودی است.
از این رو جبهه اعتدال شرق کشور ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم میهمانان ماه ضیافت خدا، با گرامیداشت روز جهانی قدس از مؤمنین‌ روزه‌دار ایران‌ اسلامی‌ دعوت می‌کند، ‌با درک‌ حساسیت‌ شرایط‌ موجود به‌ خصوص‌ در منطقه خاورمیانه، در این راهپیمایی بزرگ، حضور گسترده‌ داشته باشند.

شورای هماهنگی اعتدالگرایان استان خراسان رضوی
سید احمد حسینی

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image