495ebe6b-005c-4fa8-8d3f-da85d7ac9fab

بهاره طالب خواه بازیگر نمایش کوکوی کبوتران حرم در گفتگو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین؛ گفت: به علاقمندان بازیگری در تئاتر و افرادی که استعداد و توانایی این مسئله را در خود می بینند؛ باید فرصت داده شود تا خود را مطرح کنند.
وی افزود: در کنار اساتید، صاحبان نام و پیشکسوتان، باید به نیروهای جوان و با استعداد تئاتر اعتماد کرد و به آماتورها نیز اجازه دیده شدن دهیم؛ صرفا نباید محدود به استفاده از بازیگران حرفه ای باشیم.
طالب خواه تصریح کرد: در نمایش کوکوی کبوتران حرم، در هر صحنه با مشکلات یکی از کاراکترها رو به رو هستیم؛ مشکلاتی که ریشه در گذشته و زندگی کنونی این زنان دارد، مطرح می شود و موضوع مشترک که آن ها را دور خود جمع کرده، زیارت است.
وی ضمن اظهار خرسندی از رونق فضای تئاتر در مشهد، گفت: در سال های اخیر، شاهد رشد چشمگیر فضای تئاتر در مشهد بودیم به ویژه در عرصه رقابتی، همچون جشنواره تئاتر فجر که در دو سال اخیر رتبه برگزیده بازیگری تئاتر به هنرمندان مشهد اختصاص داده شد.
وی در پایان عنوان نمود: امیدوارم فرصت تجربه کردن بازیگری در سطوح بالاتر برای نیروهای جوان و آماتور بیشتر از قبل فراهم شود.
کوکوی کبوتران حرم عنوان اثر نمایشی است به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی حامد معمار طهرانی که در پردیس تئاتر مستقل مشهد اجرا می شود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۱۹۰
کد عکاس: ۹۵۰۱۳۱۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image