DSC_0465

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ همه اقشار مختلف شهرستان کاشمر در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت کرده بودند؛ پیر و جوان، کودک و بزرگسال آمده تا ضمن حمایت و پشتیبانی همه جانبه از مردم مظلوم غزه به خصوص کودکان و زنان، زمینه آزادی قدس شریف را فراهم کنند و نظاره گر این اقدام مهم باشند.
بنا بر این گزارش، همه آمده اند تا بار دیگر بگویند، هنوز فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام می باشد و تو ای اسرائیل آرزوهایت برباد رفته است.
مردم کاشمر در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان باز هم آمدند تا با حمایت از مردم مظلوم غزه عباداتشان در کنار مبارزه با ظلم و بیداد که سفارش اکید دینشان است، کامل شود.
مراسم راهپیمایی روز قدس در این شهرستان از ساعت ۱۱.۳۰ آغاز شد و تا بقعه متبرکه سید حمزه(ع) ادامه داشت، در این میان مردم یکصدا برای سربلندی قدس شریف، فریاد آزادی سر دادند.

مردم کاشمر با حضور خود گفتند فلسطین تنها نیست
بنا بر رسم ۳۸ ساله بار دیگر امروز خیابان های کاشمر فوج فوج مردمی را در خود جای داده بود که با قلبی مالامال از خشم هرچه فریاد داشتند بر سر آمریکا و اسرائیل و متحدانش برآوردند تا یکبار دیگر به گوش ابرقدرت های جهان برسانند، فلسطین تنها نیست.
راهپیمایی روز قدس در کاشمر از میدان انقلاب به سمت بقعه متبرکه سید حمزه(ع) محل برگزاری نماز جمعه با حضور گروهها، نهادها، احزاب و شخصیت های سیاسی و برمحکوم کردن فجایع انسانی در غزه برگزار شد.
اگرچه بسیاری از مناطق و شهرهای منطقه ترشیز در روز جمعه گرمای بسیار بالایی را تجربه می کردند اما این گرمای هوا نیز مانع ثبت حماسه مردم این منطقه در دفاع از آرمان های فلسطین نشد.
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، نام و امام و شهدا زنده است / نهضت ما همیشه پاینده است، ما با شهادت زنده ایم/ تا زنده ایم رزمنده ایم، ما ذوالفقار حیدریم/ فدائیان رهبریم، رهبر اگر فرمان دهد جان را نثارش می کنیم، داعشی و تکفیری/ عامل اسرائیل اند به تظاهرات پرداختند.

بانوان نبودند؛ انقلاب پیروز نمی شد
جمعی از جانبازان انقلاب اسلامی نیز با حضور در راهپیمایی روز قدس از خیابان امام خمینی به سمت امامزاده سید حمزه(ع) حرکت کرده و با سر دادن شعارهایی خواستار احقاق حق مردم فلسطین از سوی سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشر شدند.
روز قدس، تمامی بانوان نیز در گرمای هوا دوشادوش مردان آمده بودند؛ دختران دانشجویی که پرچم ایران و  فلسطین را به دست گرفته و شعار می دادند؛ بانوانی که امام(ره) می گفت اگر نبودند انقلاب پیروز نمی شد.
لازم به ذکر است، مردم خدا جو و روزه‌دار کاشمری کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در شعبات مستقر در مسیرهای راهپیمایی به ایتام، نیازمندان و همچنین مردم مظلوم فلسطین اهدا می‌کنند.

خشم مردم کاشمر از کودک کشی رژیم صهیونستی
راهپیمایان روز جهانی قدس در این شهرستان نمادهایی از کودکان شهید فلسطینی را به نشانه اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی حمل می‌کردند، در این نمادها بر کودک‌کشی رژیم جنایتکار صهیونیستی تأکید شده است.
در راهپیمایان روز جهانی قدس در کاشمر با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا همراه بود، پرچم رژیم جعلی صهیونیستی در مقابل بقعه متبرکه سید حمزه(ع) به آتش کشیده شد.
راهپیمایان پس از انجام راهپیمایی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه کاشمر شرکت کردند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image